EKV VI etapilt Koselt 10 medalikohta!

17. juulil toimus EKV VI etapp Kosel ning sportlased said oma vormi proovile panna supersprindi distantsidel. Kokku astusid Yessi sportlased ning lapsevanemad poodiumile 10 korral!

TULEMUSED

Noorimad triatleedid asusid starti distantsil 0.15 + 5 + 1.25 ning Yessi neiud astusid poodiumile igas vanuseklassis. Tüdrukud E vanuseklassis saavutas Arlene Raudva ajaga 25.30 II koha. Emma Kiiker jõudis finišisse ajaga 21.00 ning võitis selle tulemusega tüdrukud D vanuseklassis II koha. Tüdrukud C vanuseklassis saavutas Kristin Luts III koha ajaga 20.31.

Vanemad sportlased läbisid distantsi 0.375 + 10 + 2.5. Poisid B arvestuses astus Arseni Loginov poodiumi kõrgeimale astmele (aeg 32.48). Juunioride konkurentsis saavutas Ander Markus Kroon ajaga 33.57 III koha. M 20–24 arvestuses võitis Austin Roose ajaga 35.45 I koha.

Tüdrukud B vanuseklassis võitis Rica Veevo II koha (aeg 38.41) ning Ingrid Hiiemäe III koha (aeg 40.24). N 40–44 arvestuses oli kiireim Luise Puu ajaga 39.32. Tea Mey saavutas N 45–49 arvestuses II koha ajaga 43.26.

Palju õnne kõigile võitjatele ja kohtumiseni EKV VII etapil Otepääl!