Karksi-Nuia triatlon tõi Yessile 13 poodiumikohta!

22. augustil toimus Karksi-Nuia triatlon, mis oli ühtlasi EKV IX ehk eelviimane etapp. Triatleetidel oli võimalus startida kolmel erineval distantsil. See triatlon tõi Yessile 13 poodiumikohta!

TULEMUSED

Lastedistantsiks oli 0.150 – 4 – 1. Tüdrukud E vanuseklassis saavutas Arlene Raudva II koha ajaga 21.33. Tüdrukud D vanuseklassis võitis II koha Emma Kiiker (aeg 17.11) ning Minna Li Mäesepp III koha (aeg 18.14). Marten Miljukov lõpetas oma distantsi ajaga 20.26 ning saavutas sellega poisid E vanuseklassis III koha.

Teises stardis olid kohal noored A ja B vanuseklassi esindajad ja harrastajad ning distantsi pikkuseks oli 0.375 – 10 – 2.5. Tüdrukud B arvestuses jõudis teisena finišisse Anette Teder (aeg 40.30) ning kolmandana Marta Nõmmela (aeg 41.38). Harrastajatest oli stardis Tea Mey, kes võitis esikoha ületades finišijoone ajaga 47.30. Kristjan Tiido läbis distantsi ajaga 37.26 ning võitis selle tulemusega poisid A vanuseklassis II koha. Kaur Erik Kuum finišeeris samas vanuseklassis kolmandana ajaga 37.30. Poisid A vanuseklassis jõudis Arseni Loginov ajaga 36.19 III kohale.

Kolmandasse starti asusid juuniorid ja täiskasvanud ning distantsiks oli neil 0.750 – 20 – 5. Naised 25–29 vanuseklassis võitis ajaga 1.11.14 esikoha Anette Zukker. Meesjuunioride arvestuses võidutses Ander Markus Kroon (aeg 1.05.22) ning Ville Markus Varik finišeeris nimetatud vanuseklassis kolmandana (aeg 1.12.04).

Palju õnne kõigile võitjatele ning kohtumiseni EKV X etapil ehk Saaremaa duatlonil!