Räimeralli finaalis edukaim Jette Riin Luik

4. juunil toimus Tartu Ujumisklubi korraldatud Räimeralli finaal. Kokku oli stardis üle 200 parima Veteselli vanuseklassi ujujat. Meie klubist riputati medal kaela 5 tublile sportlasele, kokku teeniti 15 medalit ning ujuti kolm uut Räimeralli rekordit!

TULEMUSED

Kõige edukam oli Jette Riin Luik, kes kõigil kuuel võisteldud alal esikolmikusse tuli. Lisaks ujus tüdruk kahel alal uue Räimeralli rekordi(50 m vabalt ning liblikas)! Esikohad kuulusid Jette Riinile 50 m vabalt, selilis, liblikas ning 100 m vabalt ja kompleksis. Jette Riin saavutas II koha 50 m rinnulis, kus jäi teda esikohast lahutama 1 sajandik.

Veel ühe Räimeralli rekordi püstitas Arabel Pedoson 2009 ja nooremate tüdrukute vanuseklassis ning seda 50 meetrit vabalt. Lisaks saavutas tüdruk kaks III kohta 25 m vabalt ning selilis.

Samas vanuseklassis oli edukas ka Ksenia Bazanova, kes tuli võitjaks 25 m vabalt ning selilis.

2008 a sündinud neiudest tuli Nora Lee Luht III kohale 100 m kompleksis.

Poiste au päästis Kris Sirk, kes saavutas 2007 a sündinud poiste seas 100 m kompleksis III koha.