Sinimäe triatlon 2010

Tartu Ujumisklubi raudmehed võidutsesid Sinimäe triatlonil

Tartu Ujumisklubi raudmehed võidutsesid Sinimäe triatlonil

 

6. mail toimus pikkade traditsioonidega Eesti Koolinoorte Sinimäe triatlon, mida korraldab juba 25. aastat järjest Tallinna Saksa Gümnaasium. Tartu Ujumisklubist võttis triatlonist osa 7 sportlast. Võistlused toimusid Tallinnas Sütiste parkmetsas – eelnevalt ujuti kooli  basseinis 100 m, jalgrattaga sõideti 4 km ning joosti 1 km.

 

Individuaalarvestuses olid oma vanuseklassides tublimad (esikuuikusse kuulunud) Hendrik Ütt (D-kat I koht), debütant Marta Kotkas (D-kat I koht), Cevin Anders Siim (C-kat II koht ja absoluutarvestuse II koht), Johannes Sikk (D-kat III koht), Mihkel Unt (D-kat VI koht). Väga tublid olid ka C-kategoorias Johanna Hendrikson ning triatlonis debüüdi teinud Martin Thomson.

   

Vaata protokolli: http://triatlon.ee/docs/tulemused/2010/sinimae_tri_10_res.pdf

Triatlon on mitmekülgne vastupidavusala, kus häid tulemusi saavutavad tahtejõulised ja tugevad. Triatloni tasub proovida aga kõigil, kes soovivad end proovile panna vaheldusrikkal head sitkust ja tahtejõudu nõudval spordialal. Kui Tartu Ujumisklubis leidub veel huvilisi, kes tahaksid ka triatlonis või duatlonis võistelda, võtke ühendust aadressil geil@elvag.edu.ee.

Järgmine võistlus toimub 15. mail Pärnumaal Jõulumäel!