Tartu avaveeujumie, Elva jooks, Hiiumaa triatlon,Kõrveküla triatlon, Holstre-Polli rahvatriatlon!

Sellel nädalavahetusel olid meie triatleedid esindatud mitmel võistlusel! Poodiumile jõudsid meie sportlased 12 korral. Võitmatud oli sellel korral Marten-Hugo Kivari, kes võitis Elva jooksu 8-10 aastaste distantsi 58 osaleja seas ja Johannes Sikk, kes oli Elva jooksu põhidistantsil P-16 vanuseklassis võitja! Kirke Kool ja Armin Angerjärv võitsid mõlemad omas vanuseklassis Kõrveküla triatloni!

Tulemused: Elva jooks Triatlon

Mehetegusid tegi Hiiumaal Karl Johannes Visnapuu, kes saavutas Hiiumaa triatlonil vanuseklassis 96 ja nooremad II koha! II koha saavutasid Tartu avaveeujumisel vanuseklassis 2000 ja nooremad Getriin Marii Lessing ja Enrice Mario Soodla,  Kirke Kool oli samas vanuseklassis III ning kuni 10-aastaste poiste seas saavutas kolmanda koha Rasmus Boisen. Getriin Marii Lessing saavutas Elva jooksul III koha ja Vanessa Potagin saavutas II ning Ander Markus Kroon  III koha Holstre-Polli rahvatriatlonil!