Triatloni EKV IV tõi Yessile 13 medalikohta!

20. juunil toimus Viljandi järve kaldal EKV IV etapp, millest võtsid edukalt osa Yessi sportlased. 0.375 + 10 + 2.5 distantsil saavutas Rica Veevo tüdrukud B vanuseklassis III koha ajaga 39.26. Tea Mey lõpetas distantsi ajaga 43.04 ning astus harrastajate arvestuses poodiumi kõrgeimale astmele. Arseni Loginov jõudis finišisse ajaga 36.08 ning võitis selle tulemusega poisid B vanuseklassis II koha.
0.15 + 4 + 1 distantsil jõudis tüdrukud E arvestuses Arlene Raudva II kohale (aeg 23.58) ning Grete Metspalu III kohale (aeg 24.02). Emma Kiiker lõpetas distantsi ajaga 19.40 ning tasuks tüdrukud D vanuseklassi III koht. Noorimate poiste seas jõudis III kohale Marten Miljukov ajaga 22.29. Poisid C vanuseklassis saavutas Kalmer Kiiver ajaga 16.41 II koha ja Gustav Metspalu ajaga 16.49 III koha.
Päeva pikimal distantsil (0.75 + 20 + 5) olid meie sportlased eriti võidukad, kuna nii naiste kui ka meeste üldvõit tuli Yessile. Anette Zukker näitas kiiret minekut ning saavutas ajaga 1.09.11 naised 25–29 vanuseklassis I koha. Juunioride arvestuses võitis Ander Markus Kroon ajaga 1.04.54 II koha ning Ville Markus Varik ajaga 1.11.22 III koha. 20–25-vanuseliste meeste arvestuses võitis auväärt esikoha Armin Angerjärv ajaga 59.54.
Palju õnne kõigile võitjatele ning kohtumiseni taas EKV V etapil Valgas, kus selguvad Eesti meistrid!