Triatlonid ja avaveeujumised

5.-7. augustil toimunud rahvusvahelisel triatlonil Tristar111 Estonia saavutasid oma vanuseklassides võidu Marta Kotkas (T-C), Katre Luikme (T-D) ja Siim Holts (M18-24). LiiviMall Pari võitis hõbeda (T-C).

6. augustil toimunud viimasel avaveeujumise seeriavõistluse etapil saavutas Maria Luht tasavägises konkurentsis III koha, kokkuvõttes võitis Maria Liisa Lodi järel hõbedase karika. Laste distantsil oli võidukas Getriin Marii Lessing ning II koha saavutas Kirke Kool. Rahvadistantsil oli  ka sellel korral võidukas Liivi Mall Pari, Sonja Madismäe saavutas III koha.

30. juulil toimunud üle Väinjärve ujumisel saavutas Hendrik Ütt meeste arvestuses III koha ning Sonja Madismäe VI koha.

Kilingi-Nõmme triatlonil võidutses omas vanuseklassis Hendrik Ütt.

Cevin Anders Siim sattus rattatreeningul avariisse ning katkise käeluuga jätkab tema suvist hooaega kaasaelajana.

Tulemused: TRISTAR

Järgmised võistlused: Elva triatlon I ELVA LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED AVAVEEUJUMISES EMAJÕE KARIKAS AVAVEEUJUMISES