Triatlonid ja avaveeujumised

Tartu Ujumisklubi tublid sportlased treenisid koos Tabasalu Tritloniklubi ning Ujumise Spordiklubi sportlastega Võrus treeninglaagris. Kahe nädala jooksul osaleti ka mitmel võistlusel.

12. juulil toimus Tartus võistlus Anne Ahven, kus tüdrukute C-klassis saavutas I koha Janeli Jaomaa.

15. juulil saavutas Tallinna Muuliujumise 700 m etapil võidu Mati-Markus Kullamäe.

16. juulil Kupiškis toimunud triatloni Baltimaade MV võideti kaks kulda, üks hõbe ja üks pronks. Baltimaade meistriteks tulid Katre Luikme (T-D) ja Marta Kotkas (T-C), hõbeda võitis Rauno Variku (P-C) ja pronksi võitis Hanna-Lisett Lubi (T-B).

23. juulil toimus Võrus triatloni EKV IV etapp, Tartu Ujumisklubi triatleedid võitsid 7 poodiumikohta. Võitjateks omas vanuseklassis pärjati Siim Holts (M-juunior), Cevin Anders Siim (P-B) ja Liivi Mall Pari (T-C).  Teise koha saavutasid Maria Luht (T-A), Hendrik Ütt (P-C) ja Katre Luikme (T-D). Kolmanda koha saavutas Rauno Variku (P-C).

24. juulil toimus 17. Üle Saadjärve ujumine, kus kõik Tartu Ujumisklubist osalenud noored jõudsid oma vanuseklassides esikolmikusse. Poiste kuni 15-aastaste vanuseklassis oli võitja Cevin Anders Siim, teise koha saavutas Mati-Markus Kullamäe ja kolmas oli Hendrik Ütt. Tüdrukute samas vanuseklassis võidutses Merle Sirje Tael ning teisele kohale ujus ennast Hanna-Lisett Lubi. Neidude 16-20-aastaste vanuseklassis saavutas tubli kolmanda koha Maria Luht.

TULEMUSED: ANNE AHVEN    Tallinna Muuliujumine   VÕRU TRIATLON  Saadjärve ujumine BALTIMAADE MV

Palju õnne!

Meie sportlased on taas võistlustules 30. juulil, kui Viitnal toimuvad triatloni Eesti MV ja sama päeva õhtul ujutakse üle Väinjärve.