TUKikad osalesid Poolas rahvusvahelisel ujumisvõistlusel

8.-9. detsembril käisid TUKikad Olsztynis, Poolas võistlemas võitlusel nimega III Otwarte Grand Prix Warmii i Mazur w Pływaniu. Võistlus oli rahvusvaheline ning võistlejaid oli nii Poolast, Venemaalt, Lätist, Leedust kui ka Eestist. TUKikad tulid koju 14 medaliga ning lisaks tunnistati Johanna Kübar oma vanuseklassi võistluse parimaks.

TULEMUSED

Edukaim oli Johanna Kübar, kes saavutas enda vanuseklassis 4 kulda (200 m rinnuli ning kompleksis, 400 m kompleksis ning vabalt (0,02 sekundilise eduga). Lisaks võitudele tuli Johanna teisele kohale 800 m vabalt ning 200 m liblikas.

Johanna õde Kirke Kübar ujus kolmandale kohale kahel korral – 50 m liblikas ning rinnulis.

Kaisa Olesk saavutas teise koha 50 m liblikas ning tuli kolmandale kohale 100 m vabalt.

Kris Sirk ujus teisele kohale 100 m vabalt ning kolmandale kohale 50 ja 200 m vabalt. Krisi vend Andri Sirk saavutas 50 m selilis teise koha.

Õnnitleme võitjaid ning järgmiste startideni!