Algõpetus, lapsed alates 5. eluaastast

Impuls

RÜHMTREENERETKNRLP
Eric16.45-17.3016.45-17.30

Arena Tervise- ja Spordikeskus

RÜHMTREENERETKNRLP
AÕ 1Marge16.30-17.1016.30-17.10
AÕ 2Kirke17.20-18.0017.20-18.00

Aura Veekeskus

RÜHMTREENERETKNRLP
AÕ 1Merli18.50-19.5018.50-19.50

Tüdrukud 6a ja nooremad, poisid 7a ja nooremad

Aura Veekeskus

RÜHMTREENERETKNRLP
VM 1Kirke17.45-18.3018.45-19.30
VM 2Merli16.45-17.3016.45-17.30
VM 3Jaana17.45-18.3017.45-18.30
VM 4Maige18.45-19.3018.45-19.30
VM 5 *Nadja15.45-16.30 Limpa15.45-16.30 Limpa
VM 10Marge16.45-17.3016.45-17.30
VM 13Heinar19.45-20.30 Limpa17.45-18.30
VM 14Hanna-Lisett19.45-20.3018.45-19.30
VM 16Heinar14.45-15.30 Limpa17.45-18.30
VM 17Elena Kristin18.45-19.30 Limpa19.15-20.00 Limpa
VM 20Diana19.45-20.3019.45-20.30
* – erivajadustega lapsed

Arena Tervise- ja Spordikeskus

RÜHMTREENERETKNRLP
VM 1Marge16.30-17.1510.00-10.50
VM 2Marge17.15-18.0017.10-18.00
VM 3Marge17.10-18.0015.40-16.30
VM 4Kirke16.30-17.2016.30-17.20

Impuls

RÜHMTREENERETKNRLP
VM 1Eric16.00-16.4516.00-16.45
VM 2Diana16.45-17.3016.45-17.30

Tüdrukud 7a-9a, poisid 8a-10a

Aura Veekeskus

Veesõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
VS 9Heinar18.45-19.3017.15-18.00
VS 10Merli15.45-16.3014.45-15.30
VS 11Krislin9.30-10.309.30-10.30VS spordirühmaga
VS 12Kirke18.45-19.30 19.45-20.30
VS 13Alisa19.45-20.3019.45-20.30
VS 14Merli16.45-17.3016.45-17.30
VS 15Alisa18.45-19.3018.45-19.30
VS 16Diana18.45-19.3018.45-19.30
VS 17Krislin14.45-15.3014.45-15.30
VS 18Heinar15.45-16.3015.45-16.30
VS 19Merli17.45-18.3014.45-15.30

Spordisõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
VS 1 (ÜKE)Uku14.45-15.3014.45-15.3014.45-15.30
VS 1 (UJUMINE)Krislin15.45-16.3015.45-16.3015.45-17.0013.00-14.30
VS 2 (ÜKE)Sigrid14.15-14.4514.15-14.4514.15-14.45
VS 2 (UJUMINE)Krislin14.45-15.3014.45-15.3014.45-15.3011.45-12.45
VS 4Merli14.45-15.30 14.45-15.30 10.30-11.30
VS 5Kirke16.45-17.3016.45-17.3010.30-11.30
VS 6Heinar14.45-15.30 14.45-15.30 9.15-10.15

Arena Tervise- ja Spordikeskus

Veesõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
VS 2Marge15.40-16.3015.40-16.30
VS 3Kirke14.40-15.3014.40-15.30

Spordisõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
VS 1Marge14.40-15.4014.40-15.4014.40-15.40

Impuls

Veesõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
VS 1Eric15.00-16.0015.00-16.00
VS 2Karel Seli15.00-15.4515.00-15.45

Tamme Kool

Veesõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
Tamme 1Diana16.00-17.0016.00-17.00
Tamme 2Diana17.00-18.0017.00-18.00

Kivilinna Kool

Veesõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
VS 1Nadja16.00-17.0017.00-18.00
VS 2Nadja18.00-19.0016.00-17.00

Tüdrukud 10a-13a, poisid 11a-14a

Aura Veekeskus

Veesõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
NS 3Nadja16.45-17.3018.45-19.30
NS 4Kirke16.45-16.30
NS 5Elena Kristin19.45-20.3020.15-21.00
NS 6Merli17.45-18.3016.45-17.30
NS 7Kirke17.45-18.3017.45-18.30
NS 8Merli15.45-16.3015.45-16.30
NS 9Nadja14.45-15.3014.45-15.30
NS 15Nadja17.45-18.3017.45-18.30
NS 16Heinar19.45-20.3019.45-20.30

Spordisõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
NS 1 (ÜKE)Uku16.00-17.0017.30-18.3016.00-17.0017.30-18.3016.00-17.0012.30-13.30
NS 1 (UJUMINE)Jaana17.15-18.3018.45-20.1517.15-18.3018.45-20.1517.15-18.3014.45-16.15
NS 2 (ÜKE)Sigrid14.45-15.3014.45-15.3014.45-15.3014.45-15.3014.45-15.3011.15-12.00
NS 2 (UJUMINE)Jaana15.45-17.0015.45-17.0015.45-17.0015.45-17.0015.45-17.0013.00-14.30

Arena Tervise- ja Spordikeskus

Veesõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
NS 1Kirke15.30-16.3015.30-16.30

Impuls

Veesõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
NS 1Karel Seli15.45-16.4515.45-16.45

Tüdrukud 13a ja vanemad, poisid 14a ja vanemad, täiskasvanud

Aura Veekeskus

Veesõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
H 2Hanna-Lisett19.45-20.3019.45-20.30
H 3Nadja18.45-19.3019.15-20.00
H 4*Marge15.45-16.3015.45-16.30
H 5**Karel Seli20.15-21.1520.15-21.15
H 6Nadja19.45-20.3020.15-21.00
H 7Elena Kristin17.45-18.3018.15-19.00
H 9*Marge14.50-15.3014.50-15.30
* – erivajadustega lapsed
** – täiskasvanud

Spordisõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
EMV 1 (HOMMIK)Mihhail6.30-7.456.30-7.456.30-7.45
EMV 1 (ÜKE)Uku17.30-18.30 (Jõusaal)16.00-17.0017.30-18.30 (Jõusaal)16.00-17.0017.30-18.30 (Jõusaal)12.30-13.30
EMV 1 (UJUMINE)Mihhail18.45-20.1517.15-18.3018.45-20.1517.15-18.3018.45-20.1514.45-16.15

Triatlonirühm - Tüdrukud 7a ja vanemad, poisid 8a ja vanemad, täiskasvanud

Aura Veekeskus, Impuls

Triatlonirühm

RÜHMTREENERETKNRLP
TRI 1 (jooks)Karel Viigipuu17.45-19.00 TÜASK17.00-18.30 TÜASK
TRI 1 (UJUMINE)Karel Viigipuu6.30-7.45 Aura18.45-19.30 Aura6.30-7.45 Aura15.30-17.00 Impuls11.45-12.45 Aura