Algõpetus, lapsed alates 5. eluaastast

Impuls

RÜHMTREENERETKNRLP
AÕ 1Eric16.45-17.3016.45-17.30
AÕ 2Maria16.45-17.3016.45-17.30

Arena Tervise- ja Spordikeskus

RÜHMTREENERETKNRLP
AÕ 1Marge18.00-18.4018.00-18.40
AÕ 2Kirke17.20-18.0017.20-18.00

Aura Veekeskus

RÜHMTREENERETKNRLP
AÕ 1Aleks19.10-20.1019.10-20.10

Tüdrukud 6a ja nooremad, poisid 7a ja nooremad

Aura Veekeskus

RÜHMTREENERETKNRLP
VM 1Kirke17.40-18.2518.40-19.25
VM 2Merli16.40-17.2516.40-17.25
VM 3Jaana17.40-18.2517.40-18.25
VM 4Maige18.40-19.2518.40-19.25
VM 5 *Nadja15.40-16.25 Limpa15.40-16.25 Limpa
VM 6Kaisa16.40-17.2516.40-17.25
VM 8Heinar18.40-19.2517.40-18.25
VM 9Hanna-Lisett19.40-20.2518.40-19.25 Limpa
VM 10Elena Kristin18.40-19.2519.10-20.05
VM 11Kaisa19.40-20.2519.40-20.25
VM 12Merli15.40-19.2515.40-16.25
VM 15Jaana10.30-11.30
* – erivajadustega lapsed

Arena Tervise- ja Spordikeskus

RÜHMTREENERETKNRLP
VM 1Marge16.30-17.1510.00-10.45
VM 2Marge17.15-18.0017.15-18.00
VM 3Marge17.15-18.0016.30-17.15
VM 4Kirke16.30-17.2016.30-17.20

Impuls

RÜHMTREENERETKNRLP
VM 1Eric16.00-16.4516.00-16.45

Tamme Kool

RÜHMTREENERETKNRLP
VMRobert17.00-18.0017.00-18.00

Tüdrukud 7a-9a, poisid 8a-10a

Aura Veekeskus

Veesõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
VS 6Heinar18.40-19.2517.10-17.55
VS 7Merli15.40-16.2514.40-15.25
VS 8Krislin9.15-10.159.15-10.15VS spordirühmaga
VS 9Kirke18.40-19.25 19.40-20.25
VS 10Heinar14.40-15.25 14.40-15.25
VS 11Merli16.40-17.2516.40-17.25
VS 12Alisa18.40-19.2518.40-19.25
VS 13Heinar15.40-16.2514.40-15.25
VS 14Merli17.40-18.2514.40-15.25

Spordisõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
VS 1 (ÜKE)Uku14.40-15.2514.40-15.2514.00-14.30
VS 1 (UJUMINE)Krislin/Jaana15.40-16.4015.40-16.4014.40-15.4011.15-12.45
VS 2 (ÜKE)Sigrid14.00-14.3014.00-14.3014.00-14.30
VS 2 (UJUMINE)Jaana14.40-15.4014.40-15.4014.40-15.4011.45-12.45
VS 3Merli14.40-15.25 14.40-15.25 10.00-11.00
VS 4Kirke16.40-17.2516.40-17.2510.30-11.30
VS 5Heinar14.40-15.25 14.40-15.25 9.15-10.15

Arena Tervise- ja Spordikeskus

Veesõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
VS 2Marge15.35-16.2515.40-16.30
VS 3Kirke14.40-15.3014.40-15.30

Spordisõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
VS 1Marge14.40-15.3514.40-15.4014.40-15.40

Impuls

Veesõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
VS 1Eric15.00-16.0015.00-16.00
VS 2Maria15.00-15.4515.00-15.45

Tamme Kool

Veesõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
VSRobert16.00-17.0016.00-17.00

Kivilinna Kool

Veesõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
VS 1Nadja15.45-16.4516.45-17.45
VS 2Nadja17.45-18.4515.45-16.45

Tüdrukud 10a-13a, poisid 11a-14a

Aura Veekeskus

Veesõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
NS 3Nadja16.40-17.2518.40-19.25
NS 4Kirke16.40-17.25
NS 5Elena Kristin19.40-20.2520.10-20.55
NS 6Merli17.40-18.2516.40-17.25
NS 7Kirke17.40-18.2517.40-18.25
NS 8Merli15.40-16.2515.40-16.25
NS 9Nadja14.40-15.2514.40-15.25
NS 10Nadja17.40-18.2517.40-18.25
NS 11Heinar19.40-20.2519.40-20.25
NS 12Alisa19.40-20.2519.40-20.25
NS 13Heinar15.40-16.2515.40-16.25

Spordisõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
NS 1 (ÜKE)Uku16.00-17.0017.30-18.3016.00-17.0017.30-18.3015.45-16.4512.00-12.45
NS 1 (UJUMINE)Karel Seli/Mihhail17.10-18.2518.40-20.1017.10-18.2518.40-19.5516.55-18.2513.00-14.30
NS 2 (ÜKE)Sigrid14.40-15.2514.40-15.2514.40-15.2514.40-15.2514.40-15.2512.00-12.45
NS 2 (UJUMINE)Jaana15.40-16.5515.40-16.5515.40-16.5515.40-16.5515.40-16.5513.00-14.30

Arena Tervise- ja Spordikeskus

Veesõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
NS 1Kirke15.30-16.3015.30-16.30
NS 2Marge16.25-17.1515.40-16.30

Impuls

Veesõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
NS 1Maria15.45-16.4515.45-16.45

Tüdrukud 13a ja vanemad, poisid 14a ja vanemad, täiskasvanud

Aura Veekeskus

Veesõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
H 1Hanna-Lisett19.40-20.2519.40-20.25
H 2Nadja19.40-20.2519.10-19.55
H 3*Marge15.40-16.2515.40-16.25
H 4**Karel Seli20.10-21.1020.10-21.10
H 5Nadja18.40-19.2520.10-20.55
H 6Elena Kristin17.40-18.2518.10-18.45
H 7*Marge14.40-15.2514.40-15.25
* – erivajadustega lapsed
** – täiskasvanud

Spordisõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
EMV 1 (HOMMIK)Mihhail/Karel Seli6.30-7.456.30-7.456.30-7.45
EMV 1 (ÜKE)Uku17.30-18.30 (Jõusaal)16.00-17.0017.30-18.30 (Jõusaal)15.45-16.4517.30-18.30 (Jõusaal)13.30-14.30
EMV 1 (UJUMINE)Mihhail/Karel Seli18.40-20.1017.10-18.2518.40-20.1016.55-18.2518.40-20.1014.45-16.15

Triatlonirühm - Tüdrukud 7a ja vanemad, poisid 8a ja vanemad, täiskasvanud

Aura Veekeskus, Impuls

Triatlonirühm

RÜHMTREENERETKNRLP
TRI 1 (jooks)Karel Viigipuu17.45-19.00 TÜASK17.00-18.30 TÜASK
TRI 1 (UJUMINE)Karel Viigipuu6.30-7.45 Aura18.40-19.49 Aura6.30-7.45 Aura15.30-17.00 Impuls14.45-15.45 Aura