Uju ja jookse II etapp tõi 8 medalikohta

7. novembril toimus Tartus laste- ja noortesarja Uju ja jookse II etapp. Sportlased hüppasid vette Aura Veekeskuse ujulas ning läbisid oma jooksudistantsi Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi kergejõustiku hallis.
Lapsed C, D ja E läbisid 150 m ujudes ja 1000 m joostes. Tüdrukud E vanuseklassis saavutas Grete Metspalu II koha ajaga 7.03,6. Poisid E vanuseklassis võitis Matvei Pashenkov II koha ajaga 6.58,0. Tüdrukud D arvestuses sai II koha Meribel Maran ajaga 6.18,4. Poisid C arvestuses jõudis teisena finišisse Gustav Karl Metspalu (aeg 5.07,2).
Noored B läbisid 200 m ujudes ja 1500 m joostes. Tüdrukud B vanuseklassis võitis III koha Kristin Luts ajaga 8.37,2. Poisid B vanuseklassis saavutas esikoha Arseni Loginov, kes läbis distantsid kokku ajaga 6.49,8.
Juuniorid ja noored A läbisid 300 m ujudes ja 2000 m joostes. Poisid A arvestuses sai Anton Pashenkov II koha ajaga 10.30,9.
Meesjuunioride arvestuses saavutas Ville Markus Varik ajaga 10.17,5 III koha.
Palju õnne kõigile võitjatele ning kohtumiseni uue aasta jaanuarikuus Uju ja jookse III etapil Tallinnas!