Saaremaa XXVII duatlon ning karikasarja viimane etapp

24. septembril toimus Saaremaa XXVII duatlon, mis oli ühtlasi CREO Eesti Triatloni karikasarja X ehk viimane etapp. Samuti selgitati Saaremaal välja duatloni Eesti meistrid kõikides vanuseklassides. Kokku toimus kolm starti ning poodiumile jõudsid paljud visad Yessi triatleedid.
Noored B ja A võtsid osa Nova duatlonist (2,5 + 10,7 + 1,2). Poisid B vanuseklassis võitis II koha Arseni Loginov ajaga 30.30.
Lapsed C, D ja E asusid starti lasteduatlonil (1,2 + 5,6 + 0,5). Poisid D arvestuses jõudis teisena finišisse Maru Mäesepp (aeg 17.43) ning poisid C arvestuses võitis I koha Gustav Karl Metspalu (aeg 17.18). Tüdrukud E vanuseklassis saavutas II koha Grete Metspalu (aeg 22.39) ja tüdrukud C vanuseklassis III koha Minna Li Mäesepp (aeg 17.44).
Juuniorid osalesid Saaremaa duatlonil (5 + 20,9 + 2,5). Meesjuunioride arvestuses võitis II koha Kristjan Tiido (aeg 1.05.23) ja III koha Ville Markus Varik (aeg 1.05.47). M 20–24 finišeeris teisena Armin Angerjärv (aeg 57.23) ning N 40–44 arvestuses saavutas III koha Luise Puu (aeg 1.17.03).