1. septembrist alustab Yess veidi muutunud tunniplaani alusel Auras ujumistreeningutega. Infokirjad on treenerid laiali saatnud ning ootavad selle alusel lapsi trennidesse. Kui sina ei ole infokirja treenerilt saanud, siis kirjuta sellest oma treenerile!

Hetkel saab registreerida uusi lapsi ainult Arena, Impulsi ning Tamme Kooli rühmadesse. Kõikide ülejäänute baaside ning linnade rühmad on juba täitunud!

6 Yessi ujujat “matkasid” 30. augustil Emajões

30. augustil toimus Emajões 7 SILDA ujumismatk, mille pikkuseks oli 6,2 km. Matkal olid Yessi ridades ujumas Kairi Ustav, Aime Keis, Karel Keis, Triinu Pall, Austin Roose ning Ville Markus Varik.

Järgmiste startideni!

Elva avaveeujumine tõi 11 poodiumikohta!

16. augustil toimus Verevi järves Elva avaveeujumine, mis tõi Yessile hulganisti medaleid! Kokku saavutati poodiumikohti 11 korral, neist 4 olid vanuseklasside võidud!

Sel korral võidutsesid Arseni Loginov 400 m poisid 12-13, Ann-Marii Mets tüdrukud 9, Juuli Marie Mikker tüdrukud 12-13 ning Daniel Veldemann tillustardi 100 m poiste arvestuse võitja!
Teisele kohale tulid Andrus Varušev harrastajad mehed 40-59, Keiti Lii Sikk 400 m tüdrukud 10-11.
Kolmanda koha saavutasid Mariliis Paas põhidistants 2 km naised 20-29, Triinu Pall 2 km kalipsoga naised III koht, Dante Veldemann 400 m poisid 12-13, Mikkk Johan Mikker poisid 10-11 ning Maru Mäesepp poisid 9.
Lisaks saavutas Mariliis Paas avaveeujumissarja karikaarvestuse üldkokkuvõttes naised 20-29 vanuseklassis II koha! Kõik lapsed, kes osalesid rohkem kui 3 korra, said sarja medali!
Õnnitlused võitjatele ning järgmiste startideni!

Georg Otsa mälestusvõistlusel saavutas Triinu Pall I koha!

15. augustil toimus Tamula järvel Georg Otsa mälestusvõistlus. Yessist oli stardis Triinu Pall, kes saavutas lühikesel distantsil naste vanuseklassis I koha. Lisaks saavutas Roger Kranich lastedistantsil III koha.

Õnnitlused Triinule ning järgmiste startideni!

Suvised eriolukorra tingimustes toimunud eestikad tõid klubile 17 poodiumikohta!

3.-6. augustil toimusid Tartus Aura keskuses eriolukorra tingimustes Eesti meistrivõistlused nii noorte, juunioride kui ka absoluutarvestuses. Kokkuvõttes kuulus klubile 17 poodiumikohta – 1 absoluutne Eesti meistritiitel, 2 juunioride ja 3 noorte meistritiitlit ning hulganisti hõbe ja pronksmedaleid!

TULEMUSED

Laura-Liis Valdmaa medalikogusse kogunes nendelt Eesti meistrivõistlustelt 8 uut medalit – 1 Eesti meistritiitel ning 2 Eesti juunioride meistritiitlit! Absoluudi meistritiitel kuulus neiule 200 m selilis (sama ala juuniorides II koht eelujumiste põhjal). Juunioride meistritiitlid kuulisid Laura-Liisile 400 m vabalt (absoluudis III koht) ning 100 m selilis (absoluudi II koht). Lisaks saavutas ta juunioride II koha 50 m selilis ning III koha 200 m kompleksis.

Ralf Roosele nendelt eestikatelt vastast rinnulidistantsidelt ei leidunud. Noormees vormistas enda nimele kolm Eesti noorte meistritiitlit ning seda 50, 100 ja 200 m rinnulis!

Toomas Tanel Tammeril tuli sel korral leppida 1500 m vabaujumises II kohaga nii juunioride kui ka absoluutklassis.

Anette Tederile kuulus nendelt eestikatelt noorte vanuseklassis 4 medalit, kolm neist hõbedased (50, 100 ja 200 m selilis) ning üks pronks (100 m vabalt)!

Õnnitlused kõikidele võitjatele ning järgmiste startideni!

Tabivere avaveeujumine tõi Yessile 12 medalit!

2. augustil toimus Tabieveres avaveeujumisvõistlus, kus võistlustules olid nii Yessi sportlased, lapsevanemad kui ka treenerid. Poodiumikohti saavutati üheskoos kokku 12 korral!

TULEMUSED

100 m distantsil saavutas Daniel Veldemann 2011 ja nooremate poiste seas II koha!

400 m distantsil ujus ennast I kohale Ann-Marii Mets 2011 ja nooremate tüdrukute seas, samas poiste vanuseklassis saavutas II koha Maru Mäesepp. 2009-2010 vanuseklassi tüdrukutest kuulus II koht Anette Männistele ja III koht Arabel Pedosonile. 2007-2008 poiste seas tuli võitjaks Arseni Loginov ning III kohale Dante Veldemann. Sama vanuseklassi tüdrukutes kuulus kolmas koht Kristin Lutsule.

1 km distantsil tuli meeste arvestuses võitjaks Anton Pashenkov ning tema isa Aleksei Pashenkov 40-59 meeste arvestuses III kohale!

2 km põhidistantsil 2004-2006 vanuseklassis Aleksander Soorm II koha ning naised 20-29 grupis II koha treener Mariliis Paas!

Ümber Nõuni järve triatlonivõistlusel saavutati 6 poodiumikohta!

1. augustil toimus Otepääl ümber Nõuni järve triatlonivõistlus, millest võttis osa umbes 20 Yessi sportlast! Otepää lastele oli see “kohustuslik” võistlus, millega sai võistlustuhinas pandud punkt juulikuuga lõppenud ujumishooajale. Võistluskavas oli kaks distants – tilluduatlon (100 m ratast + 100 m jooksu) ning põhistart (1,5 km ujumist, 7,5 km ratast ning 1,5 km jooksu).

Meie omadest said poodiumikoha 6 sportlast! Vanuseklassi võidu võtsid Tatjana Mannima (30-39 a naised) ning  Anlourdees Veerpalu (14 ja nooremad), teisele kohale tulid Andorres Veerpalu (14 ja nooremad) ja Ida Vahrushev (14 ja nooremad) ning kolmandale kohale Robert Raak (14 ja nooremad) ja Ann-Marii Mets (14 ja nooremad).

Soovime tänada toreda ja meeleoluka võistluse korraldamise eest Otepää valda ning Nõuni tegemisi! Lapsed ning treenerid jäid üritusega väga rahule!

Üle Saadjärve ujumisel saavutati kolm poodiumikohta!

26. juulil toimus üle Saadjärve ujumine, kus start anti Kukumäelt ja tuli läbida u 1500 meetrit pikk distants. Võistlustules saavutasid meie klubi ujuja, treener ning lapsevanem kolm poodiumikohta!

TULEMUSED

Laura Sokk saavutas N14+ vanuseklassis kolmanda koha, treener Mariliis Paas N20+ vanuseklassis II koha ning lapsevanem Andrus Vahrušev M40+ samuti II koha.

Õnntilused osalejatele ning järgmiste startideni!

Mariliis Paas Eesti meister avaveeujumises

18. juulil toimus Pühajärvel Eesti avaveeujumise meistrivõistlused, millest võttis osa meie klubi treener Mariliis Paas. Mariliis võistles mastersi vanuseklassis ning läbides 3 kilomeetrit krooniti ta 25-29 vanuseklassi Eesti meistriks!

TULEMUSED

Õnnitlused Mariliisile ning järgmiste startideni!

Avaveeujumise II etapil saavutas Triinu Pall II koha!

11. juulil toimus Männikus väga ekstreemsetes tingimustest 49. avaveeujumise seeriavõistluse II etapp, millest võttis osa meie klubi ujuja Triinu Pall, kes saavutas 750 meetri ujumises naiste arvestuses II koha!