Trialoni I võistlus Rakveres

Triatloni 26. hooaja esimene võistlus Rakveres

Laupäeval 17. aprillil toimus Rakveres Duatloni Karikasarja I etapp. 1. stardis (Lapsed C ja D klass) (1 km jooksu+5,5km ratast + 1 km jooksu) võistles 6 Tartu Ujumisklubi noort triatleeti, kes olid väga edukad.
Poiste C vanuseklassis (97/98) saavutas I koha Cevin Anders Siim ja III koha Hendrik Ütt.

Tüdrukute D vanuseklassis (99 ja nooremad) tegi oma debüüdi Katre Luikme, tasuks tubli II koht. Võistluste pesamuna, kõigest 6-aastane debütant Anette Salumets, saavutas IV koha.

Poisid D vanuseklassis (99 ja nooremad) saavutas I koha Johannes Sikk ning III koha samuti esimest korda võistelnud Rauno Variku.