Jõulumäe kevadduatlon Balti KV III etapp

Jõulumäe kevadduatlon Balti KV III etapp, Eesti KV II etapp

Enn Kübara ja Pärnu klubi “Raudmees” korraldusel toimunud Balti karikasarja Eesti etapil, Pärnu Jõulumäe duatlonil olid stardis Läti, Leedu, Valgevene, Venemaa, Soome ja Eesti triatleedid, kokku 3 erineval distantsil 163 sportlast.

Tartu Ujumisklubi noored triatleedid võistlesid lastedistantsil (1,5km jooksu – 4,2km rattasõitu – 0,5km jooksu). C klassi II koha vana Moskva konkurendi taga seekord saavutas Cevin Anders Siim, Hendrik Ütt oli viies. D klassis saavutas tubli II koha teist korda duatlonil osalenud Rauno Variku. E klassis saavutasid kolmanda koha Getriin Marii Lessing ja Tony Aloe. Tublid olid ka Kadi Aloe ja B klassis osalenud Martin Thomson.

Ootame jätkuvalt huvilisi! Järgmine võistlus on 5. juunil toimuv Tabasalu laste ja noorte basseinitriatlon.