TABASALU LASTE, NOORTE JA JOONIORITE BASSEINITRIATLON

Laupäeval 5.juunil toimus Tabasalus laste, noorte ja juunioride basseinitriatlon, Tartu Ujumisklubi triatleedid olid väga edukad.Esimesel distantsil võistlesid 1997. aastal sündinud ja nooremad (C, D, E). Distantsi pikkuseks oli 100m ujumist, 5,2 km rattasõitu ja 1 km jooksu.

Võistluse üldvõitja oli C klassi kuuluv Cevin Anders Siim, C klassi kolmas koht kuulus Hendrik Üttile ning tubli 5. koht debütant Henri Räppole.

D-klassi tüdrukutest saavutas kolmanda koha Katre Luikme, Kadi Aloe oli seitsmes. D-klassi poistest saavutas kolmanda koha Johannes Sikk, jättes napilt neljandaks Rauno Variku.

E-klassi tüdrukutest saavutas teise koha Getriin Marii Lessing ja E-klassi poistest oli neljas Tony Aloe.

Teisel distantsil võistlesid noored A ja B vanuseklassidest ning juuniorid, distantsi pikkuseks oli 200 m ujumist, 10,4 km ratast ja 2 km jooksu. Võistluse ja ühtlasi ka juuniorite II koha saavutas Siim Holts.

Johhanna Räppo oli oma esimesel triatlonil B-klassi tüdrukute hulgas kolmas.

19.juunil toimub Pühajärvel ETL Karikasarja I etapp. Ootame jätkuvalt huvilisi meie klubist tegelema suvel triatloniga. Huvilistel palun võtta ühendust meilitsi aadressil geil@elvag.edu.ee .