Triatloni hooaja pidulik lõpetamine

7. novembril lõpetati pidulikult triatloni- ja duatloni hooaeg ning autasustati hooaja jooksul parimaid tulemusi näidanud sportlasi. Triatloni ja Uju ja jookse karikasarjade arvestuses saavutasid Yessi sportlased kokku 18 esikolmiku kohta!

UJU JA JOOKSE KOONDTABEL
TRIATLONI KARIKASARJA KOONDTABEL

Triatloni karikasarja tulemuste põhjal saavutasid vanusegrupi võidu Maru Mäesepp (lapsed E), Gustav Karl Metspalu (lapsed D), Arseni Loginov (lapsed C), Anette Zukker (naised 20-24) ja Luise Puu (naised 40-44).

Teise koha saavutasid Kalmer Kiiver (lapsed D), Ander Markus Kroon (juuniorid) ning kolmanda koha Sander Teder (lapsed E), Ville Markus Varik (noored A).

Uju ja jookse karikasarja tulemuste põhjal saavutasid võidu Ville Markus Varik (mehed A), Arseni Loginov (poisid C), Keiti Lii Sikk (tüdrukud D) ja Kalmer Kiiver (poisid D).

Teisele kohale tulid Helari Rohtla (mehed A) ja Gustav Karl Metspalu (poisid D) ja kolmandale kohale Anette Teder (naised B), Arabel Pedoson (tüdrukud D) ja Maru Mäesepp (lapsed E).

Õnnitlused meie klubi tublidele sportlastele ning edukaid uusi starte!