Jõulumäe duatlon tõi Yessile 8 medalit!

22. mail toimus Jõulumäe duatlon, millega sai alguse ka Eesti Triatloni Liidu karikasari. Kokku kuulub sel hooajal karikasarja kümme etappi, millest kaks on duatlonid ning kaheksa triatlonid. Ka Yessi sportlased olid Jõulumäel stardis ning said mitmel korral poodiumile astuda.

TULEMUSED

3.0 + 10.5 + 1.5 distantsil saavutas poisid B vanuseklassis Arseni Loginov III koha tulemusega 38.43. Ingrid Hiiemäe jõudis finišisse ajaga 48.41 ning tasuks tüdrukute B vanuseklassi II koht.

1.5 + 3.5 + 0.5 distantsil sai Kalmer Kiiver poisid C vanuseklassis II koha ajaga 14.21. Tüdrukud D vanuseklassis saavutas Emma Kiiker I koha (17.55) ning Minna Li Mäesepp II koha (18.11).

Võistluspäeva viimasel distantsil (6.0 + 21.0 + 3.0) saavutas Ander Markus Kroon juunioride vanuseklassis III koha ajaga 1.11.55. Anette Zukker läbis distantsi ajaga 1.20.53 ning saavutas selle tulemusega naiste 25–29 vanuseklassis I koha. Ka Luise Puu sai naiste 40–44 vanuseklassi arvestuses poodiumi kõrgeimale astmele astuda (aeg 1.26.54).

Palju õnne kõigile võitjatele ja kohtmiseni EKV II etapil Järva-Jaanis!