Lähte aquathlon tõi Yessile 17 poodiumikohta!

21. juulil toimus VI Lähte aquatlon. Sportlased ujusid Palalinna järves ning näitasid kiired jooksusamme seejärel Lähte suusaradadel. Meie klubi sportlased astusid poodiumile 17 korral!

TULEMUSED

Noorimad läbisid 250 m vees ning 1,3 km jooksurajal. Poisid E vanuseklassis saavutas Matvei Pashenkov ajaga 16.03 I koha ning poisid D vanuseklassis Maru Mäesepp ajaga 13.41 III koha. Poisid C arvestuses lõpetas Arseni Loginov esimesena (aeg 9.58) ning Silver Lauri teisena (aeg 10.43). Ka tüdrukutel läks võistlus edukalt ning tüdrukud D arvestuses hõivasid poodiumi vaid Yessi sportlased. Emma Kiiker jõudis finišisse ajaga 12.31 ning sai tasuks I koha. Anna Kiiker finišeeris täpselt minut hiljem ning Minna Li Mäesepp võitis ajaga 16.03 III koha. Tüdrukud C vanuseklassis sai Kristin Luts ajaga 11.46 II koha.

Vanemad triatleedid ujusid 500 m ning jooksid 2,6 km. Neidude arvestuses saavutas Rica Veevo ajaga 21.43 I koha ning Marta Nõmmela ajaga 22.25 II koha. Põhidistantsil startis ka uuesti Arseni Loginov, kes võitis noormeeste arvestuses ajaga 18.25 I koha. Samas vanuseklassis sai Hugo Markus Kelk ajaga 20.29 II koha ning Kaur Erik Kuum ajaga 20.54 III koha. Juunioride arvestuses napsas võidu omale Ander Markus Kroon, kes jõudis finišisse ajaga 18.59. Teisena lõpetas Ville Markus Varik (aeg 19.34).
Veteranid I arvestuses sai omale võidu Kairi Ustav, kes läbis distantsi ajaga 28.04. Veteranid II arvestuses saavutas aga Tea Mey ajaga 29.59 II koha.