Eesti juunioride ja noorte MV 18 medalit, neist 6 kulda!

13.-15. mail toimusid Auras Eesti juunioride ja noorte meistrivõistlused pikal rajal. Yessi sportlased jõudsid poodiumile 18 korral ning neist 6 korral kõige kõrgemale astmele, lisaks ujusid koha Yessi koondises välja 2 noort ujujat!

TULEMUSED

Sellel võistlusel oli Yessi sportlastest kõige edukam Ralf Roose, kes tegi juunioride arvestuses rinnuli distantsidel puhta töö – 50, 100 ja 200 m rinnulis Eesti juunioride meister! 50 rinnulis tuli lisaks meistritiitlile ka uus isiklik rekord ajaga 28,64 ning 100 m rinnulis kordas isikliku rekordit, milleks on 1.03,36. Lisaks kogus Ralf juunioride arvestuse kõige enam FINA punkte ning auhinnaks Kiire Ujumise Sõprade klubi poolt 400 eurone auhind!

Võidukad oli ka Mattias Vool ja Anette Teder, kes saavutasid elu esimese juunioride meistritiitli ning mõlemate võidukas ala oli 50 m vabalt! Mattiasele koos uue isikliku rekordiga 23,83 ning Anette saavutas lisaks III koha 50 m selilis uue isikliku rekordiga 31,62! Esimese juuioride medali omistas ka Laura Sokk, täpsemalt kaks III kohta 100 ja 200 m vabalt. Koos medaliga tuli ka 100 m vabalt uus isiklik rekord ajaga 1.01,59.

Enda medalivarusid täiendasid noorte arvestuses Ksenia Bažanova ning Juuli-Marie Mikker. Ksenia saavutas II koha 400 m vabalt uue isikliku rekordiga 4.39,65 ning Juuli-Marie III koha 200 m selili uue isikliku rekordiga 2.32,69.

Esimesed individuaalarvestuse medalid said kaela trennikaaslased Anton Pashenkov ning Kristjan Reivart ja seeläbi omistasid koha Yessi koondises! Anton ujus noorte arvestuses kahel korral III kohale ning seda 400 ja 1500 m vabalt, lisaks 1500 m vabalt uus isiklik rekord ajaga 17.35,00. Kristjan saavutas noorte arvestuses III koha 50 m rinnulis uue isikliku rekordiga 31,39.

Yessi teatenelikute saldoks on 1 võit, 1 hõbemedal ning 3 pronksmedalit! Võidukas oli noorte tüdrukute arvestuses 4×100 m vabalt teatenelik koosseisus Jette Riin Luik, Margaret Raidmäe, Nora Lee Luht ja Ksenia Bažanova! Teise koha saavutas noorte segateade 4×100 m vabalt teateujumises Anton Pashenkov, Kristjan Reivart, Jette Riin Luik ning Ksenia Bažanova. Kolmanda koha ujusid välja kahel korral nii 4×100 m vabalt kui ka kombineeritud teateujumises koosseisus Anette Teder, Ralf Roose, Mattias Vool ning Laura Sokk ning noortes . Lisaks omistasid kolmanda koha 4×200 m vabalt noorte teatenelik koosseisus Kristjan Reivart, Dante Veldemann, Silver Lauri ja Anton Pashenkov.

Õnnitlused võitjatele, nende treeneritele ning järgmiste startideni!