Armin Angerjärve triatlonirohke suvi!

Suve teine pool on olnud tegus nii meie klubi noortele sportlastele kui ka kogenud triatleedile Armin Angerjärvele, kes jõudis starti kolmel tähtsal võistlusel.

27. juulil saavutas Armin Otepääl EMV supersprindi distantsil (0.375+10+2.5) II koha ajaga 32.28. Olles eelnevalt Otepääl laagerdanud kogus ta treeningutel kilomeetreid ning tundis ennast enne starti hästi. Kuigi juhtus tehniline viperus ja rattakett tuli vahetusalast lahkudes maha, suutis Armin end tugeva jooksu osaga II kohale võidelda ning võistlusega rahule jääda. Järgmisel päeval osaleti koos kahe Yessi noorsportlasega ka teatetriatlonis vabaklassi arvestuses.

3. augustil toimus Leedus Baltimaade MV sprindis (0.75+20+5). Armin võitis I koha ajaga 53.34, kuna kõik üksikud alad õnnestusid ning avanes võimalus näidata, mille nimel pikalt trenni on tehtud. Armini sõnul oli tegemist üllatava tulemusega, kuid rahulolutunne medalit kaela saades oli väga suur.

Augustikuu keskel astus Armin starti Türgis, kus toimus EM supersprindi distantsil. Eelnevate nädalate treeningud ja võistlused olid õnnestunud hästi, aga kahjuks kimbutasid teda võistluse ajal terviseprobleemid, mis muutsid pingutamise raskeks.

Oleme Armini üle uhked ning soovime talle palju jõudu edaspidisteks jõupingutusteks!