Baltimaade MV jõudsid meie klubi ujujad poodiumile 12 korral!

26.-27. märtsil toimus Auras Baltimaade meistrivõistlused pikal rajal. Meie klubist oli Eesti eest ujumas 15 sportlast – Ksenia Bazanova, Aleksandr Beditski, Maribel Haaviste, Jette Riin Luik, Juuli-Marie Mikker, Anton Pashenkov, Sten-Artti Prans, Margaret Raidmäe, Ralf Roose, Karel Seli, Laura Sokk, Toomas Tanel Tammer, Anette Teder, Laura-Liis Valdmaa ja Mattias Vool. Kokku jõudsid meie ujujad poodiumile 12 korral, pooled neist individuaalis ning teine pool teatenelikus!

TULEMUSED

Kõige edukam oli sel võistlusel Ralf Roose, kes saavutas 50 m rinnulis II koha absoluutarvestuses, 100 ja 200 m rinnulis II koha juuniorides ning III koha absoluudis! Lisaks ujus ta võidukas 4×100 m kombineeritud meeste teatenelikus nii juunioride kui ka absoluutarvestuses ning saades kaela kaks kulda. Kokku sai Ralf poodiumile astuda 7 korral!

Laura-Liis Valdmaa saavutas 100 m selilis III koha absoluutarvestuses. Lisaks ujus ta sama distantsi 4×100 m kombineeritud naiste teatenelikus, mis oli samuti võidukas ning kaela sai ta kuldse medali.

Teatenelikutes olid ka Jette Riin Luik (4×100 m vabalt I koht noored), Anette Teder (4×100 m vabalt I koht juuniorid) ning Anton Pashenkov (4×100 m vabalt III koht noored).

 

Õnnitlused võitjatele ning järgmiste startideni!