Baltimaade MV purustasid meie ujujad 4 Eesti rekordit!

6.-7. märtsil toimus Leedu Baltimaade meistrivõistlused, millest võtsid osa ka meie klubi ujujad. Võistlus kujuneks üliedukaks – 4 uut Eesti rekordit, hunnik medaleid ja isiklikke rekordeid!

TULEMUSED

Ralf Roose oli võistlusel suurepärases hoos – 3 uut Eesti noorte rekordit, poodiumikohad nii indidviduaal- kui ka teateujumises ning lisaks juunioride Euroope meistrivõistluste normatiiv! Esimesel võistluspäeval püstitas Ralf Eesti noorte rekordi 200 m rinnulis ajaga 2.20,33 ja 50 m rinnulis ajaga 28,87! Ralf sai ujutud tulemustega juunioride meistriks 50 m rinnulis, teise koha 200 m rinnulis ning absoluudis 50 m rinnuli eest II koha. Teisel võistluspäeval ujus noormees aga 100 m rinnuli Eesti noorte rekordi ajaga 1.03,42! Selle ajaga on Ralf täitnud juunioride Euroope meistrivõistluste normatiivi! Antud tulemusega saavutas ta juunioride vanuseklassis teise ning absoluudis kolmanda koha.

Lisaks ujus Ralf 4×100 m kombineeritud meeste teatevõistkonnas, mis saavutas III koha ning 4×100 m vabalt noormeeste teatenelikus ning saavutasid juunioride klassis kolmanda koha.

Laura-Liis Valdmaa saavutas esimsel võistluspäeval juuniori vanuseklassis 200 m selilis II koha ajaga 2.26,98! Teisel võistluspäeval ujus neiu 100 m selilis ajaga 1.07,08 juunioride vanuseklassis II koha ja 50 m liblikas ajaga 29,54 absoluudi kolmandale kohale.

Lisaks indivudaalstartidele ujus Laura-Liis 4×100 m kombineeritud naiskonnas, kes püstitasid Eesti juunioride rekordi ning saavutasid juunioride vanuseklassis II koha!

Anette Teder ujus esimesel võistluspäeval 4×100 m vabalt neidude teatenelikus nii noortes kui ka absoluudis, mis mõlemad saavutasid kolmanda koha. Teisel võistluspäeval ujus ta 4×100 m kombineeritud tüdrukute teatenelikus ning saavutasid noorte vanuseklassis kolmanda koha.

Mattias Vool ujus 4×100 m vabalt poiste teatenelikus ning saavutasid noorte vanuseklassis II koha.

Kokkuvõttes saavutas Eesti Baltimaade meistrivõistlustel teise koha!

Palju õnne ujujatele ning nende treenerite ja järgmiste startideni!

Pilt EUL kodulehelt