Eesti juunioride ja noorte MV tõi 18 medalit ning 3 uut Yessi koondislast!

19.-21. detsembril toimus Kohtla-Järvel Eesti juunioride ja noorte lühiraja meistrivõistlused. Kokkuvõttes osutus võistlus väga edukaks – 5 Eesti meistritiitlit, 3 hõbedat, 10 pronksi ja Yessi koondis sai 3 uut sportlast juurde!

TULEMUSED

Kõige edukam oli Ralf Roose, kes saavutas kolm Eestri meistritiitlit juunioride vanuseklassis ning seda kõigis rinnuli distantsides ehk 50, 100 ja 200 m rinnuli. Lisaks kuulus talle III koht 200 m kompleksis. 

Juunioride vanuseklassis saavutas Mattias Vool III koha 100 m vabalt ja Laura Sokk kaks III kohta 200 ja 400 m vabalt. 

Uued Yessi koondislased on Juuli-Marie Mikker, Ksenia Bažanova ning Maribel Haaviste! Juuli-Marie saavutas kolm kolmandat kohta ning seda 50 ja 200 m selilis ning 200 m vabalt. Ksenia tuli teisele kohale 400 m vabalt ning Maribel kolmandale kohale 100 m rinnulis. 

Väga edukad olid meie noorte neidude võistkonnad tulles võitjaks 4×50 ja 4×100 m vabalt teateujumises koosseisus Juuli-Marie Mikker, Ksenia Bažanova, Jette Riin Luik ja Nora Lee Luht. Samas koosseisus saavutati 4×100 m kombineeritud teateujumises III koha. Lisaks saavutasid neiud II koha 4×50 m kombineeritud teateujumises koosseisus Margaret Raidmäe, Jette Riin Luik, Luisa Miia Kikas ja Nora Lee Luht. 

Segateates saavutati II koht juuniorite vanuseklassis koosseisus Ralf Roose, Maribel Haaviste, Mattias Vool ja Laura Sokk. Noorte võistkond saavutas samal disantsil III koha koosseisus Anton Pashenkov, Nora Lee Luht, Kristjan Reivart ja Jette Riin Luik.

 

Õnnitlused võitjatele ning järgmiste startideni!