EKV karikasari sai alguse!

21. mail toimus CREO Eesti Triatloni karikasarja esimene etapp. Sportlased võtsid üksteisega mõõtu duatloni sprindi distantsil.
Noorimad läbisid 1,5 km joostes, 3,5 km rattarajal ning lõpetasid võistluse 0,5 km pikkuse jooksuga. Poisid D vanuseklassis võitis III koha Maru Mäesepp ajaga 16.49. Poisid C arvestuses võidutses Kalmer Kiiver, kes jõudis finišisse ajaga 15.16.
Noored B ja A vanuseklasside võistlejate distantsi moodustas 3 km jooksu, 10,5 km rattasõitu ja 1,5 km jooksu. Poisid B arvestuses jõudis kolmandana finišisse Arseni Loginov ajaga 37.17.
Vanimate sportlaste distants oli täpselt poole võrra pikem (6 km+21 km+3 km). Juunioride arvestuses käis tihe võitlus II ja III koha peale ning lõpuks jäi peale Kristjan Tiido (aeg 1.14.27) ja III koha saavutas Ville Markus Varik (aeg 1.14.37). M 20–24 vanuseklassis jäi kolmandaks Ander Markus Kroon (aeg 1.12.32). N 40–44 vanuseklassis võitis esikoha Luise Puu, kes läbis distantsi ajaga 1.26.52.
Palju õnne võitjatele ja kohtumiseni 5. juunil Paides!