Elva triatlon tõi Yessile 15 individuaalset ja 2 võistkondlikku poodiumikohta!

14. augustil toimus Elva triatlon, mis oli ühtlasi ka EKV VIII etapp. 36. korda toimuval Elva triatlonil startisid sportlased kolmel erineval distantsil. Yessi sportlased ning lapsevanemad jõudsid poodiumile individuaalselt 15 ja 2 võistkondlikus arvestuses 2 korral!
Esimesena startisid noorimad, kes läbisid distantsi 0,150 – 5 – 1. Tüdrukud D vanuseklassis saavutas Emma Kiiker II koha ajaga 20.07. Tüdrukud E vanuseklassis jõudis Arlene Raudva II kohale ajaga 23.48 ning Grete Metspalu III kohale ajaga 24.13. Poisid C arvestuses võitis Kalmer Kiiver II koha ajaga 17.24 ning Gustav Karl Metspalu III koha ajaga 17.33. Poisid E vanuseklassis startis Marten Miljukov, kes jõudis finišisse ajaga 22.36 ning sai tasuks III koha.
Teises stardis olid kohal noored A ja B ning harrastajad, kes võistlesid supersprindi distantsil 0,375 – 10 – 2,5. Tüdrukud A vanuseklassis jõudis Birgit Rõõm finišisse teisena ning lõpetas oma distantsi ajaga 38.23. Tüdrukud B vanuseklassis saavutas Anette Teder III koha ajaga 36.47. Harrastajate arvestuses võitis II koha ajaga 41.15 Tea Mey. Poistest astus poodiumile Arseni Loginov, kes saavutas poisid B arvestuses II koha jõudes finišisse ajaga 32.09.
Põhivõistlusel asusid starti juuniorid ning täiskasvanud triatleedid, kes läbisid distantsi 0,750 – 20 – 5. Naised 25–29 arvestuses võitis esikoha Anette Zukker ajaga 1.05.34 ning naised 40–44 vanuseklassis astus samuti poodiumi kõrgeimale astmele Luise Puu, kes jõudis finišisse ajaga 1.14.44. Meesjuunioride arvestuses võitis Ander Markus Kroon I koha ajaga 1.01.42 ning Ville Markus Varik saavutas samas vanuseklassis III koha ajaga 1.08.15. Mehed 20–24 arvestuses jõudis finišisse teisena Armin Angerjärv, kes sai kirja aja 57.19.
Põhivõistlusel olid stardis ka võistkonnad ning Yessi meeskonnad jõudsid poodiumile lausa kahel korral. II koha saavutasid ühise jõupingutusena Antte Teder, Feeliks Teder ja Roobert Teder, kes läbisid kokkuvõttes distantsi ajaga 1.07.02. III kohale jäid ajaga 1.09.30 lõpetanud Laura-Liis Valdmaa, Mattias Vool ja Ralf Roose.
Palju õnne kõigile võitjatele ning kohtumiseni EKV IX etapil Karksi-Nuias!