Helsinki City ja Linnanmäki triathlon 2012!

25.augustil toimus Helsingis suur triatlonivõistlus ca 1500 osalejaga, eestlaste jaoks kujunes võistlus väga edukaks!

Eesti delegatsioon oli võistlustel väga edukas, Eestist olid esindatud Tartu Ujumisklubi, Ujumise Spordiklubi, Wiru Swim, Tabasalu TK, Pärnu Linna Spordikool, Vinni VAK.

Nüüd väike ülevaade poodiumile jõudnud eestlastest!

T 12 vanuseklassis sai magusa võidu TUKikas Getriin Marii Lessing, edestades 5 sekundiga teiseks tulnud täditütart Sandra Marie Lutsu ning 6 sekundiga kolmandale kohale tulnud klubikaaslast ja sõbrannat Kirke Kooli. Nii Getriin kui ka Kirke võistlesid endast kolm aastat vanemate tüdrukute vanusegrupis! Tulemused!

P 12 vanuseklassis võidutses Kaarel Trepp ning temast kaks aastat noorem Matteus Miilpalu saavutas kõrge kolmada koha. Tulemused!

P 14 vanuseklassi võidu vormistas USKikas Henry Räppo, kolmanda koha võitis meie klubi poiss Johannes Sikk. Tulemused!

T 16 vanuseklassis võitis II koha Tabasalu TK esindaja Laura Kallas. Tulemused!

P 16 vanuseklassis pistis Cevin Anders Siim eelkõige rinda endast aasta vanema Soome oma vanuseklassi parima triatleedi ning suusataja Lauri Lepistöga, tasuks II koht! Tulemused!

Ainus vanuseklass, kus eestlased sellel korral poodiumile ei pääsenud, oli T 14, parima eestalsena oli Marta Kotkas neljas! Tulemused!

Teatevõistlustel jõudsid poodiumile kõik meie 7 kolmeliikmelist noorte võistkonda!

T 12 vanuseklassi võidukasse meeskonda kuulusid ujujana Getriin Marii Lessing, ratturina Kirke Kool ja jooksjana Sandra Marie Luts. Tulemused!

P 14 võidukasse tiimi kuulusid Rauno Variku, Hendrik Ütt ja Johannes Sikk. Tulemused!

T 14 vanuseklassi II koha tiimi kuulusid Mari Miilpalu, Liivi Mall Pari ja Marta Kotkas. Tulemused!

P 16 vanuseklassi kindel võitja ning üldvõitja kõikide tiimide arvestuses oli võistkond RAUDMEHED EESTIST, kooseisus Mati-Markus Kullamäe, Henry Räppo ja Cevin Anders Siim. Samas vanuseklassis võitlesid südilt ennast teiseks segavõistkond kooseisus 13-aastane Janeli Jaomaa, 10- aastane Matteus Miilpalu ja Martin Thomson. Tulemused!

T 16 vanuseklassi magusa võidu väga kõvade Soome konkurentide ees vormistasid Arina Garshina, Rahel Kallas ja Laura Kallas. Sama vanuseklassi III koha vormistasid Merle Sirje Tael, Triin Raudla ja Hanna-Lisett Lubi.  Tulemused!

Naiste klassis moodustasid teatevõistkonna ka tublid lapsevanemad Sirje Eirand, Geil Siim ning Girli Siim, 27 võistkonna seas jõuti 7. kohale! 🙂 Tulemused!

Tublid olid ka kõik teised, kes seekord poodiumile ei jõudnud, aasta pärast on võimalus oma võimed taas samal võistlusel proovile panna!