Hooaja avastart tõi 15 Tartu linna meistrit, teateujumise kaksikvõidu ning kõik vanuseklassi parima tiitlid!

28. septembril alustasid TUKi ujujad uue võistlushooajaga ning avastart toimus traditsiooniks saanud Tartu linna meistrivõistlustel Aura keskuses. Sellel aastal krooniti TUKi noori ja absoluutklassi ujujaid 15 korral Tartu linna meistriks. Lisaks ujusid meie teatenelikud välja kaksikvõidu ning nii noorte kui ka absoluudi vanuseklassi parimaks tuli TUKikad – noortes Ralf Roose ning Johanna Kübar, absoluudis Karel Seli ning Laura-Liis Vadlmaa!

TULEMUSED

Laura-Liis Valdmaa on sel aastal kolmekordne Tartu linna meister ning seda 100 meetrit selilis ja liblikas ning 200 m kompleksis. Johanna Kübar võitis meistritiitli nii noortes (2005 ja nooremad) kui ka absoluudis 100 m vabalt ja rinnulis. Noortes tuli neiu meistriks 200 m kompleksis ning absoluut arvestuses andis see tulemus II koha. Noorte meistriks tuli Juuli-Marie Mikker 100 m selilis, mis absoluudis võrdus kolmanda kohaga. Viimane Tartu linna noorte meistritiitel läks Anette Tederile 100 m liblikas (absoluudi II koht), lisaks kuulus neiule noorte vanuseklassi II koht 200 m kompleksis (absoluudi III koht).

Noorte arvestuses saavutas Kaisa Olesk II koha 100 m selilis, Maribel Haaviste III koha 100 m rinnulis, Teele Kaevats III koha 100 m liblikas ning Laura Sokk III koha 200 m kompleksis ning II koha 100 m vabalt (absoluudi II koht).

Meestes tuli Tartu linna meistriks Karel Seli 100 m vabalt ning rinnulis, Toomas Tanel Tammer 100 m liblikas, lisaks II koht 100 m vabalt nind Denis Kaiukov 200 m kompleksis, lisaks III koht 100 m liblikas. Ralf Roosele kuulus noorte meistritiitel 100 m rinnulis, mis absoluudis andis II koha ning lisaks II koht 100 m vabalt noorte vanuseklassis (2004 ja nooremad).

Sten-Artti Prans saavutas II koha 100 m selilis nii noorte kui ka absoluutklassis. Veel ujus noormees kahel korral ennast III kohale ja seda 100 m liblikas ja 200 m kompleksis. Aleksandr Soorm saavutas noortes III koha 100 m vabalt.

4×50 m kombineeritud segateatevõistluses saavutasid TUKikad kaksikvõidu – I koha koossesisu kuulusid Laura-Liis Valdmaa, Karel Seli, Denis Kaiukov ning Johanna Kübar, II koha tiimis olid Anette Teder, Ralf Roose, Toomas Tanel Tammer ning Laura Sokk.

Õnnitlused võitjatele ja järgmiste startideni!