Karksi-Nuia VIII karikaetapp

30. juulil toimus CREO Eesti Triatloni VIII karikaetapp Karksi-Nuias. Võistluse käigus võeti üksteisega mõõtu nii individuaaldistantsidel kui ka teatevõistluses, mille raames selgitati välja Eesti meistrid.
Esimesena asusid starti vanimad võistlejad, kes läbisid 0,75 + 20 + 5. N 40–44 arvestuses võitis esikoha Luise Puu (aeg 1.21.34). N 45–49 arvestuses jõudis teisena finišisse Tea Mey ajaga 1.26.21. Meesjuunioride arvestuses võitis esikoha Ville Markus Varik (aeg 1.07.35) ja II koha Kristjan Tiido (aeg 1.09.59).
Laste ja noored B distantsiks oli seekord 0,2 + 5,4 + 1,4. Tüdrukud B vanuseklassis saavutas III koha Ingrid Hiiemäe ajaga 22.16 ja tüdrukud D vanuseklassis võitis II koha Meribel Maran (aeg 24.19). Poisid B arvestuses võidutses Arseni Loginov, kes jõudis finišisse ajaga 19.12. Poisid C vanuseklassis võitis I koha Kalmer Kiiver (aeg 20.16) ja II koha Roobert Teder (aeg 21.05). Poisid D võistluses jõudis III kohale Robert Raak ajaga 23.33.
Korraldajate sõnul toimus taoline teatetriatlon Eesti pinnal esimest korda ning seda suurem on rõõm ja au, et meie särasilmsed Yessi lapsed Gustav Karl Metspalu, Minna Li Mäesepp ja Kalmer Kiiver võitsid laste teatetriatonil (0,1 + 2,7 + 0,7) I koha ajaga 34.06. Nii põhiklassi kui ka mastersite teatetriatloni distants oli 0,2 + 5,4 + 1,4. Põhiklasside arvestuses saavutati II koht koosseisus Armin Angerjärv, Ingrid Hiiemäe, Arseni Loginov (aeg 58.21). Mastersite arvestuses saavutasid Feeliks Teder, Tea Mey, Luise Puu ajaga 1.11.21 samuti II koha.
Palju õnne võitjatele ja kohtumiseni IX etapil Valgjärvel!