Kose VI triatloni etapp

16. juulil toimus Kosel CREO Eesti Triatloni VI etapp ning sportlased asusid starti supersprindi distantsidel.
Laste distantsiks oli 0,15 + 5 + 1,25. Poisid D vanuseklassis võitis II koha Maru Mäesepp ajaga 20.12 ja poisid C arvestuses jõudis esimesena finišisse Gustav Karl Metspalu ajaga 18.16. Noorimate ehk tüdrukud E arvestuses võitis esikoha Grete Metspalu (aeg 24.10).
Noorte, juunioride ja täiskasvanute distants oli 0,375 + 10 + 2,5. Noored B vanusekategoorias võitis II koha Arseni Loginov, kes läbis oma distantsi ajaga 33.49. Meesjuunioride arvestuses võis näha poodiumil vaid Yessi visasid sportlasi: I koht Karl Johan Krasilnikov (aeg 39.27), II koht Karel Keis (aeg 39,27) ja III koht Ville Markus Varik (aeg 42.01). M 20–24 arvestuses saavutas III koha Ander Markus Kroon (aeg 33,14).
Palju õnne võitjatele ja kohtumiseni VII etapil Tallinnas!