Lähte Aquatloni tõi rohkelt medaleid!

9. augustil toimus VII Lähte Aquatlon. Võistlejad läbisid oma ujumisdistantsi Palalinna järves ja suundusid jooksurajale Lähte suusarajale.
Noorimate distantsiks oli 250m ujumist + 1,3 km jooksu. Poisid E vanuseklassis võitis I koha Marten Miljukov (aeg 12.27) ja II koha Matvei Pashenkov (aeg 12.31). Tüdrukud D arvestuses võitis esikoha Meribel Maran (aeg 11.58). Poisid D vanuseklassis jõudis esimesena finišisse Robert Raak (aeg 11.28), teisena Sander Teder (aeg 12.25) ja kolmandana Johannes Lepik (aeg 13.57). Tüdrukud C arvestuses võitis I koha Mirjam Aasalu (aeg 12.45) ning poisid C vanuseklassis saavutas I koha Kalmer Kiiver (aeg 10.17) ja III koha Robin Mihkel Tammaru (aeg 11.04).
Vanemad sportlased läbisid 500m ujumist + 2,6 km jooksu. Noorte naiste arvestuses võitis I koha Christine Teder (aeg 31.51) ning ka põhiklassi naiste arvestuses võitis I koha meie klubi visa treener Merili Mai Kivimets (aeg 19.23). Naisveteranid II arvestuses saavutas III koha Tea Mey ajaga 27.40. Ka noorte meeste vanuseklassis hõivasid Yessi sportlased kõik poodiumikohad: I koht Arseni Loginov (aeg 16.59), II koht Anton Pashenkov (aeg 18.49) ja III kohta jäid jagama ajaga 19.19 Kalmer Kiiver ja Gustav Karl Metspalu.