Laste Karika II etapp tõi TUKile 26 medalit ja teateujumise terve esikolmiku

25. veebruaril toimus Sillamäel Laste Karika II etapp, mis tõi TUKile 26 individuaalmedalit ning TUKi teatekuuikud vallutasid terve poodiumi 6×50 meetrit vabalt segateateujumises! Lisaks saavutasid meie tublid ujujad neljal korral vanuseklassi parima tiitli!

TULEMUSED

Kõige nooremas vanuseklassis saavutasid medalikoha Adeele Lokko(50 m selili II koht ning 50 m rinnuli III koht), Saskia Reisenbuk(50 m selili III koht, Andri Sirk(50 m rinnuli ning selili II koht), Gustav Karl Metspalu(50 m selili I koht ning 50 m rinnuli III koht), Gregor Laht(50 m selili III koht).

Keskmises vanuseklassis tulid medalikohale Arabel Pedoson(50 m rinnuli ning 100 m kompleksi II koht), Krete Sibul(50 m selili III koht), Mattias Allika(50 m selili I koht), Keiti Lii Sikk(50 m rinnuli ning 100 m kompleksi III koht), Ksenia Bažanova(100 m vabalt ning kompleksi I koht).

Kõige vanemas vanuseklassis saavutasid esikolmikukoha Jette Riin Luik(50 m rinnuli ning 100 m kompleksi I koht), Kris Sirk(100 m kompleksi ning 200 m vabalt I koht), Arseni Loginov(200 m vabalt III koht), Siim Kesküla(100 m kompleksi II koht) ning Robin Hansen(50 m rinnuli II koht ning 100 m kompleksi III koht).

6×50 meetrit vabalt segateatekuuikud vallutasid tervenisti poodiumi:
I koha teatekuuikus ujusid Jette Riin Luik, Adeele Lokko, Mattias Allika, Arabel Pedoson ning Gustav Karl Metspalu.
II koha saavutasid Ksenia Bažanova, Roobert Teder, Siim Sander Pille, Grethe Kuldmäe, Madleen Vool ning Siim Kesküla.
III koha saavutasid Kristin Luts, Andri Sirk, Eliisa Paas, Saskia Reisenbuk, Joonas Mõtte ning Robin Hansen.

Õnnitleme kõiki võitjaid ning järgmiste startideni!