Melliste triatlon!

Melliste triatlon: Teatetriatloni EMV ja triatloni EKV I etapp!

9. ja 10. juunil algas tõeline triatlonihooaeg, kus ujumine toimus juba traditsiooniliselt avavees!

9. juunil toimunud teatetriatloni EMV-l Mellistes oli võistlustules kaks Tartu Ujumisklubi võistkonda, kohtadeks absoluutklassis meie noortel tulevikulootustel olid vastavalt IV (Liivi Mall Pari, Cevin Anders Siim, Sonja Madismäe ja Siim Holts) ning IX (Merle Sirje Tael, Mati-Markus Kullamäe, Hanna-Lisett Lubi ja Hendrik Ütt).

TULEMUSED!

9. juuni hommikul osalesid Cevin Anders Siim ja Johannes Sikk Türil toimunud EKJL teatejooksude EMV-l, kus võideti B vanuseklassis üllatuslikult 10- meeskonna konkurentsis pronksmedal 3* 1000m jooksus. Kolmandaks pronksise meeskonna liikmeks oli Henry Räppo, kolm tublit poissi kuulusid Tartu Kalevi meeskonda. TULEMUSED!

10. juunil peeti Mellistes triatloni EKV I etapp. Tartu Ujumisklubi sportlastel oli asja poodiumile üheksal korral. TULEMUSED!

I koha saavutasid:

Cevin Anders Siim (P-B)

Kirke Kool (T-E)

 

II koha saavutasid:

Liivi Mall Pari (T-B)

Rauno Variku (P-C)

Getriin Marii Lessing (T-E)

Franz Joseph Sinimäe (P-E)

 

III koha saavutasid:

Merle Sirje Tael (T-B)

Johannes Sikk (P-C)

Ida Tuule Jõgi (T-E)

PALJU ÕNNE!

Järgmisel laupäeval on meie tublid triatleedid võistlustules juba Valgas, kus toimub triatloni EKV II etapp. Kui meie klubist leidub veel neid, kes ennast sellel püneval alal tahaksid proovile panna, siis võtke ühendust geil@yess.ee!

Registreeru Valga triatlonile SIIT , klubi nimi kirjuta pikalt välja Tartu Ujumisklubi!