Porvoon MITTA-UINNIT 2014!

15. märtsil toimus Soomes Porvoo linnas Mitta-Uinnit ujumisvõistlus, kus Tartu Ujumisklubi ujujad olid väga edukad! Individuaalses arvestuses võitsid meie tüdrukud kolme peale 6 kulda, 2 hõbedat ja ühe pronksi, lisaks võideti ka kombineeritud teateujumine. Kolm võitu (200 kompl, 400 vab ja 50 lib) ja ühe hõbeda (100 rin) võitis individuaalarvestuses Getriin Marii Lessing. Kaks võitu (100 vab ja 100 rin) ja ühe hõbeda (50 lib) võitis Ida Tuule Jõgi, Kirke Kool võitis ühe kulla (50 vab) ja ühe pronksi (50 lib). Teatekulla lisaks kolmele eelmainitud neiule sai kaela ka Sandra Marie Luts.

TULEMUSED!

Getriin rõõmustas eelkõige isikliku rekordi üle 200 m kompleksujumises (2:55,79) ja samuti tegi meele rõõmsaks 400m vabaltujumises täidetud Eesti MV neiude normatiiv, vaatamata sellele, et ringide lugemine läks sassi (üks auring tuli veel lisaks otsa) ja prillid olid vett täis :), aeg siiski tubli 5:49,12.

Ida nihkus lähemale oma soovile täita Eesti MV normatiiv ka 100m vabaltujumises, järgmisel võistlusel tuleb see ka ära!

Kirkel täitus ka oma unistus, suutis lõpuks täita TUKi spordirühmas eeldatava 50 m liblikujumise normatiivi, mis seni oli tal veel täitmata.

Palju õnne!

 

Seega oli igati õnnestunud võistlusreis!

Nüüd pole muud kui veel viimane lihv ja tulemas ongi noortesarja III etapp!