Räimeralli edukas finaalvõistlus!

12. juunil toimunud Räimeralli finaal oli sel hooajal viimaseks võistluseks noortele ujujatele. Selles finaalis püstitati Räimeralli rekordeid 10 korral ning klubide arvestuses tuli võitjaks Tartu Ujumisklubi! Lisaks üldvõidule saavutasid meie ujujad medalikoha17 ning II koht 4×50 meetrit kombineeritud segateates (koosseisuga Johanna Kübar, Gerd Jesper Kiho, Anette Teder ning Herbert Hugo Prank).
Sel võistlusel olid võidukaimad TUKi ujujad Johanna Kübar (5 medalit) ning Jette Riin Luik (4 medalit).

TULEMUSED

GALERII

Johanna võitis 2006 a. sündinute arvestuses neljal korral ning seda 50 meetrit selilis, 50 m rinnulis, 100 m kompleksis ning 100 m vabalt. Lisaks võitudele tuli Johanna kolmandale kohale 50 m liblikas. Jette Riin võitis 2008 a. sündinute seas 3 korral võidu 25 m selilis, rinnulis ja liblikas. 25 m vabaltujumises saavutas ta II koha.

2008 a. sündinute seas oli võidukas ka Mari-An Valvas, kes tuli teisele kohale 25 meetrit selilis ning liblikas ja III kohale 25 meetrit vabaltujumises. Samas vanuseklassis tuli Nora Lee Luht kolmandale kohale 25 meetrit rinnulis.

2006 a. sündinute seas oli Johanna kõrval võidukas ka Anette Teder, kes tuli II kohale 50 meetrit vabalt ning rinnulis ja 100 meetrit kompleksis saavutas III koha. Grete Tsäro saavutas samas vanuseklassis III koha 50 meetrit vabaltujumises.

 

Palju õnne kõikidele finalistidele ning kohtumiseni Räimerallil uuel hooajal!