Sel hooajal Räimeralli parim klubi on TUK!

6. mail toimus Auras TUKi korraldatud Räimeralli finaal, kuhu oli pääsenud kolme etapi arvestuses iga vanuseklassi ning ala 20 kiiremat ujujat. Sportlasi oli kokku nii Eestist kui ka Lätist 200. Klubide arvestuses tuli üldvõit ülekaalukalt TUKile! Lisaks võitis TUKi segateatenelik(koosseisus Siim Kesküla, Nora Lee Luht, Jette Riin Luik ning Kris Sirk) ligi 10sekundilise eduga 4×50 meetrit kombineeritud teateujumise! Tublid TUKi noored tulid vanuseklassi võitjaks 12 korral ning Rika Erik, Ksenia Bažanova, Jette Riin Luik oma vanuseklassi parimaks! Kirss tordil olid kaks uut Räimeralli rekordit Rika poolt(25 ning 50 m vabalt)!

TULEMUSED

Kõige nooremas vanuseklassis oli hoos Rika Erik, kes tuli omas vanuseklassis võitjaks 25 ning 100 meetrit vabalt, milles ta ühtlasi purustas Räimeralli rekordi! Lisaks ujus Rika end III kohale 25 m selilis. Kõige nooremate poiste seas saavutas II koha 25 m vabalt Gustav Karl Metspalu ning III koha 25 m selilis Joonas Kiho.

Keskmises vanuses oli võidukas Ksenia Bažanova, kes noppis endale kõik vanuseklassi võidud ning seda 50 m vabalt, selili, rinnuli ning liblikas. Lisaks kuulus võit talle 100 m kompleksis. Samas vanuseklassis võitis 100 m vabaltujumise Arabel Pedoson. Lisaks võidule kuulus Arabelile II koht 50 m vabalt ning III koht 50 m rinnuli ning liblikas. Krete Sibul ujus end kahel korral III kohale ning seda 50 m vabalt ning 100 m kompleksis. Eliisa Paas saavutas 2009 a sündinud tüdrukute seas kolmanda koha 50 m selilis.

Kõige vanemate tüdrukute vanuseklassis oli võidukas Jette Riin Luik tulles esimesele kohale 50 m vabalt, selili, liblikas ning 100 m kompleksis. Lisaks kuulus Jette Riinule kaks II kohta ning seda 50 m rinnulis ning 100 m vabalt. Jette järel tuli kolmandale kohale 50 m rinnulis Nora Lee Luht. Kõige vanemate poiste seas saavutas kaks III kohta Siim Kesküla ning seda 50 m vabalt ning selilis. Samas vanuseklassis ujus end kolmandale kohale Kris Sirk ning seda 100 m kompleksis.

 

Õnnitleme kõiki tublisid finaliste ning järgmiste startideni!