Suvised eriolukorra tingimustes toimunud eestikad tõid klubile 17 poodiumikohta!

3.-6. augustil toimusid Tartus Aura keskuses eriolukorra tingimustes Eesti meistrivõistlused nii noorte, juunioride kui ka absoluutarvestuses. Kokkuvõttes kuulus klubile 17 poodiumikohta – 1 absoluutne Eesti meistritiitel, 2 juunioride ja 3 noorte meistritiitlit ning hulganisti hõbe ja pronksmedaleid!

TULEMUSED

Laura-Liis Valdmaa medalikogusse kogunes nendelt Eesti meistrivõistlustelt 8 uut medalit – 1 Eesti meistritiitel ning 2 Eesti juunioride meistritiitlit! Absoluudi meistritiitel kuulus neiule 200 m selilis (sama ala juuniorides II koht eelujumiste põhjal). Juunioride meistritiitlid kuulisid Laura-Liisile 400 m vabalt (absoluudis III koht) ning 100 m selilis (absoluudi II koht). Lisaks saavutas ta juunioride II koha 50 m selilis ning III koha 200 m kompleksis.

Ralf Roosele nendelt eestikatelt vastast rinnulidistantsidelt ei leidunud. Noormees vormistas enda nimele kolm Eesti noorte meistritiitlit ning seda 50, 100 ja 200 m rinnulis!

Toomas Tanel Tammeril tuli sel korral leppida 1500 m vabaujumises II kohaga nii juunioride kui ka absoluutklassis.

Anette Tederile kuulus nendelt eestikatelt noorte vanuseklassis 4 medalit, kolm neist hõbedased (50, 100 ja 200 m selilis) ning üks pronks (100 m vabalt)!

Õnnitlused kõikidele võitjatele ning järgmiste startideni!