Tallinn Open triatlon, mis ühtlasi oli Eesti ja Baltimaade meistrivõistlus

24. juulil toimus Tallinn Open triatlon, mis oli ühtlasi CREO Eesti Triatloni karikasarja VII etapp. Võistluse käigus selgitati välja nii Eesti meistrid kui ka Balti meistrid.
Noored ja juuniorid läbisid distantsi 0.375 + 10 + 2.5. Poisid B vanuseklassis võitis Arseni Loginov ajaga 31.31 EMV arvestuses I koha (BMV II koht) ning Silver Lauri ajaga 33.10 EMV arvestuses III koha (BMV IV koht). Meesjuunioride esikoha viis nii Eesti kui Balti meistrivõistluste arvestuses koju Ville Markus Varik (aeg 32.40).
Laste distantsiks oli seekord 0.15 + 4 + 1. Poisid D vanuseklassis saavutas Maru Mäesepp I koha nii Eesti kui Baltimaade arvestuses (aeg 15.23). Poisid C vanuseklassis krooniti nii Eesti kui ka Baltimaade meistriks Kalmer Kiiver (aeg 13.41) ning teise koha saavutas Gustav Karl Metspalu ajaga 14.08. Tüdrukud E vanuseklassis jõudis esimesena finišisse Grete Metspalu (aeg 18.28).
Palju õnne kõigile võitjatele ja kohtumiseni VIII etapil Karksi-Nuias!