Tallinn Triathlon, Eesti MV triatlonis!

30. juulil selgitati Tallinnas Eesti meistrid triatlonis. Tartu Ujumisklubi sportlased jõudsid poodiumile 19-l korral (8+6+5). 2016. aasta Eesti meistriteks krooniti Johannes Sikk (P-A), Mart Leo Ruus (P-B), Getriin Marii Lessing (T-C), Simo Aksalu (P-C), Anette Teder (T-D), Rasmus Boisen (P-D) ja Robin Hansen (P-E). Põnnijooksu võitja oli Gerd Johan Lessing.

TULEMUSED!

Hõbedase medali said kaela:

Katrin Zaitseva (N-pk)

Cevin Anders Siim (M-jun)

Risto Holtsmeier (P-B)

Mari Mai Ruus (T-C)

Kirke Kübar (T-D)

Ingrid Hiiemäe (T-E)

Pronsmedali võitsid:

Kairi Ustav (N-harrastajad)

Johan Tamm (P-B)

Kirke Kool (T-C)

Johanna Küber (T-D)

Oliver Holtsmeier (P-D)

Katrin Zaitseva oli põhidistantsi teine naine. Cevin Anders Siim oli sprindidistantsi teine mees. Noorte ja harrastajate distantsi üldarvestuse esikolmiku moodustasid Mart Leo Ruus, Risto Holtsmeier ja Johan Tamm, kusjuures Johan pidi liidripositsioonilt siirduma penaltyboxi üheks minutiks. Lastedistantsi tüdrukute üldarvestuse esikolmiku moodustasid Getriin Marii Lessing, Mari Mai Ruus ja Anette Teder, poistest oli lastedistantsi üldvõitja Simo Aksalu, tema oli ka poistest ainus, kes suutis Getriini võita.

Võistlustel jagati autasusid ka iga distantsi parimale ujujale, ratturile ja jooksjale.

Ujumisprillid võitsid Getriin Marii Lessing, Simo Aksalu, Cevin Anders Siim ja Katrin Zaitseva.

Rattakiivri võitsid Getriin Marii Lessing ja Mart Leo Ruus.

Jooksutossud võitsid: Mari Mai Ruus ja Katrin Zaitseva.

Palju õnne!

7.-13. augustil toimub Elvas triatlonilaager, kuhu ootame lisaks vanadele tegijatele ka neid lapsi ja noori, kes soovivad triatloniga alles tutvust teha, info ja registreerumine on leitav SIIT!