Tartu Tähtede finaalis tegid puhta töö TUKi 2009 tüdrukud!

27. mail toimus Auras Tartu Tähtede finaal, mis oli vetetselli vanuseklassi viimaseks võistluseks sel hooajal. Kokku võideti 29 esikolmiku kohta. Eriti silmapaistvad olid 2009 a sündinud tüdrukud, kes vallutasid kõikides alades terve poodiumi! Ksenia Bažanova ujus end selles vanuseklassis esimesele kohale kolmel korral ning seda 25 m vabalt, rinnuli ning liblikas. Lisaks saavutas Ksenia teise koha 25 m selilis. Samas vanuseklassis, kuid poiste arvestuses oli edukaim Gustav Karl Metspalu, kes võitis 25 m rinnuli ning liblika.

Kõige vanemas vanuseklassis ehk 2008 a sündinutest võitis kõik alad(50 m vabalt, rinnuli, selili, liblikat) Jette Riin Luik! Kõige vanemate poiste ehk 2007 a sündinute seas oli edukas Siim Kesküla, kes ujus end esimesele kohale 100 m selili ning kompleksis. Kolmas koht kuulus talle 100 m vabalt.

Kõige nooremas vanuseklassis oli silmapaistvaim Rika Erik, kes võitis 25 m vabalt ning tuli kolmandale kohale 25 m selili. Noorimate poiste arvestuses olid edukaimad Markus Persidski(25 m selili I koht, 25 m vabalt II) ning Marten Kont(25 m vabalt I koht, 25 m selili II).

TULEMUSED

2009 a sündinud tublid tüdrukud olid Arabel Pedoson, kes tunnistas täna ainult II kohtasid(25 m vabalt, rinnuli, selili, liblikas); Eliisa Paas, kes võitis Ksenia ees 25 m selilis ning saavutas III koha 25 m liblikas; Jasmiin Kraas, kes saavutas III koha 25 m rinnulis ning Krete Sibul, kes saavutas samuti III koha, kuid 25 m vabalt.

Sama vanuseklassi poistest saavutas Andri Sirk II koha 25 m selilis ning III koha 25 m rinnulis. Andri ees saavutas rinnulis teise koha Albert Martens.

Noorimais vanuseklassis tuli poodiumile veel Martti Vihvler, kes saavutas 25 m vabalt III koha.

2008 a sündinud poiste au hoidis kõrgel Mattias Allika, kes ujus end 50 m selilis III kohale. Sama sünniaastaga tüdrukutest saavutas 50 m rinnulis III koha Nora Lee Luht.

2007 a sündinud poistest oli veel edukas Robin Hansen, kes saavutas ala võidu 100 m rinnulis. Kris Sirk ujus end 100 m vabalt teisele kohale ning 100 m rinnulis kolmandale kohale.

Õnnitleme võitjaid ning veteselli vanuseklassi saab võistlemas näha juba uuel hooajal!