Triatleetide laager ning Otepää triatlon!

Juunikuu on Yessi triatleetidele olnud vägagi tegus. 14. juunist laagerdati taas Madsa spordi- ja puhkebaasis, kus oli sportlastel võimalik harjutada avaveeujumist Kõlli järves ning rattasõitu ja jooksu vaheldusrikkal Lõuna-Eesti maastikul. Eduka laagri lõpetuseks suunduti Otepää triatlonile, mis oli ühtlasi CREO Eesti Triatloni III etapp.
Noored A, B ja juuniorid läbisid distantsi 0.375 + 11 + 2.5. Noored B vanuseklassis saavutas III koha Kristin Luts ajaga 47.27. Meesjuunioridest jõudis teisena finišisse Ville Markus Varik (aeg 38.56) ja kolmandana Kristjan Tiido (aeg 39.45).
Noorimad sportlased asusid 0.15 + 4 + 1 distantsile. Antud distantsil tegid puhta töö Yessi poisid, kes hõivasid esikolmiku kohad nii C kui ka D vanuseklassis. Poisid D vanuseklassis võitis I koha Maru Mäesepp (aeg 18.24), II koha Sander Teder (aeg 19.02) ja III koha Robert Raak (aeg 19.15). Poisid C arvestuses käis samuti tihe rebimine ning esimesena lõpetas Kalmer Kiiver (aeg 16.00), teisena Gustav Karl Metspalu (aeg 16.12) ja kolmandana Roobert Teder (aeg 17.19). Kuid ka tüdrukud jõudsid kahel korral poodiumile: Grete Metspalu võitis I koha tüdrukud E vanuseklassis ajaga 22.41. Tüdrukud C arvestuses saavutas III koha Minna Li Mäesepp (aeg 18.43).
Täiskasvanud sportlaste distantsiks oli sel korral 1.5 + 40 + 10. Luise Puu saavutas N 40–44 vanuseklassis ajaga 2.45.06 II koha. Samal distantsil osalesid ka võistkonnad ning I koha võitis Yessi sportlaste võistkond koosseisus Karel Keis, Margus Kelk ja Hugo Markus Kelk (aeg 2.12.15).
Palju palju õnne kõigile võitjatele ja kohtumiseni IV etapil Elvas!