Triatlon ja avaveeujumine Elvas

13. augustil toimunud triatloni EKV VI etapil võitsid Tartu Ujumisklubi triatleedid 5 medalit (3 kulda, 1 hõbe, 1 pronks).

14. augustil toimusid I Elva lahtised MV avaveeujumises, kus Tartu Ujumisklubi ujujad võitsid kolm esikolmiku kohta.

Elva triatlonil olid võitmatud omas vanuseklassis Katre Luikme (T-D), Liivi Mall Pari (T-C) ja Rauno Variku (P-C). Rauno oli ühtlasi lastevõistluse kiireim. Marta Kotkas kindlustas Tartu Ujumisklubile tüdrukute C-klassis kaksikvõidu, olles Liivi järel teine. Põhidistantsil saavutas Maria Luht A-klassi tüdrukute arvestuses kolmanda koha, olles ühtlasi ka kolmas naine absoluutarvstuses.

TULEMUSED

I Elva avaveeujumise MV 1000 meetrisel distantsil saavutas Merle Sirje Tael kuni 15 aastaste tüdrukute arvestuses I koha ja Liivi Mall Pari III koha, samavanuste poiste arvestuses oli Mati-Markus Kullamäe teine. Marta Kotkas võitis parima elvalase autasu.