Triatlonihooaja pidulik lõpetamine!

21. novembril toimus Keila Koolis Eesti Triatloni hooaja pidulik lõpetamine. Tunnustati nii Uju ja jookse 2020/2021 hooaja parimaid kui ka 2021 CREO Eesti Triatloni karikavõitjaid.
Uju ja jookse 2020/2021 hooajal toimus vaid kaks etappi, mille põhjal võitjad välja selgitati. Poisid B vanuseklassis võitis I koha Arseni Loginov. Tüdrkud D vanuseklassis saavutas samuti I koha Emma Kiiker ning II koha Rika Erik. Emma Kiiker sai lisaks eritunnustuse osaliseks seoses osalemisega Balti meistrivõistlustel.
CREO Eesti Triatloni karikasarja raames toimus kümme etappi, millest kaks olid duatlonid. Ka sel hooajal anti auhinnad kõige järjepidevamatele võistlejatele. „Alati kohal“ tunnustuse osaliseks said Emma Kiiker, Ingrid Hiiemäe, Hugo Markus Kelk, Ander Markus Kroon, Minna Li Mäesepp ja Maru Mäesepp. Karikavõistluste arvestuses saavutas poisid E vanuseklassis Marten Miljukov III koha. Tüdrukud E arvestuses võitis II koha Grete Metspalu ning III koha Arlene Raudva. Tüdrukud D vanuseklassis sai kokkuvõttes II koha Emma Kiiker ning III koha Minna Li Mäesepp. Poisid C arvestuses võitis Gustav Karl Metspalu II koha ning Kalmer Kiiver III koha. Poisid B vanuseklassis saavutas Arseni Loginov II koha ning poisid A arvestuses sai kokkuvõttes III koha Kristjan Tiido. Edukas ning pikk hooaeg on seljataga ka meie klubi kogenumatel sportlastel. Meejuunioride arvestuses kuulub II koht Ander Markus Kroonile ning III koht Ville Markus Varikule. Armin Angerjärv saavutas M 20–24 arvuestuses II koha. Oma konkurentidele jäid aga peale meie klubi visad naissportlased – N 25–29 vanuseklassis võidutses Anette Zukker ning N 40–44 vanuseklassis võitis samuti I koha Luise Puu.
Lisaks sportlastele sai tunnustuse osaliseks ka meie klubi töökas spordikohtunik Tiina Angerjärv, kes valiti aasta kohtunikuks!
Palju õnne kõigile võitjatele ning kohtumiseni CREO Eesti Triatloni karikasarja uuel hooajal!