TriStar triatlon

6. ja 7. augustil toimus Pühajärvel suurejooneline rahvusvaheline TriStar triatlon. Tartu Ujumisklubist osales kokku 17 sportlast. Reedel toimunud TriStar11,1 võistlusel tuli ujuda 100m, rattaga sõita 10km ja joosta 1km. 116 võistleja seas saabus finišisse kaheksandana Cevin Anders Siim, kindlustades omas vanuseklassis kolmanda koha kahe Moskva triatleedi järel. Sellel distantsil saavutas meie klubist ainsana oma vanusklassi võidu Katre Luikme (T-D). Rauno Variku (P-D) saavutas tubli teise koha ning Marta Kotkas (T-C) oli kolmas. Laupäeval toimunud põhivõistlusel (1 km ujumist, 100km ratast ja 10km jooksu) oli väga edukas Siim Holts, kes oli üldkokkuvõttes (individuaalvõistlejad + võistkonnad) 27., kindlustades kindla esimese koha M18-24 vanuseklassis. Tartu Ujumisklubi liikmed osalesid ka kahe meeskonnana. Meeskond “Elva tegijad” (Cevin Anders Siim, Raimond Pihlap, Janek Lessing) saavutasid kokkuvõttes 71 meekonna seas 30. koha ja meeskond “Ülenurme tugevad” (Hendrik Ütt, Andres Ütt, Sulev Nõmmiste) saavutasid 36. koha. Väga tublid olid meie noored ujujad Cevin ja Hendrik, kes täiskasvanutega mõõtu võtsid. Cevin andis oma vahetuse üle 11. kohalt (aeg 14:48) ning Hendrik kohe Andrus Veerpalu ja Allan Orase järel 24. kohalt (aeg 15:54). PALJU ÕNNE!

Väga tublid olid ka kõik teised Tartu Ujumisklubi triatleedid: Henry Räppo (P-C 4.), Johannes Sikk (P-D 4.), Hendrik Ütt (P-C 5.), Bill-Gabriel Koppel (P-B 5.), Johanna Hendrikson (T-C 8.), Amanda Väiko (T-C 9.), Martin Piilberg (P-D 10.) ja Merle Sirje Tael (T-C 13.). 14. augustil toimub Elvas ETL karikasarja 6. etapp. Kui leidub veel huvilisi, kes sooviksid tulla võistlema, võtke ühendust aadressil geil@elvag.edu.ee .