TUK võitis Noortesarja finaalis klubide arvestuses!

28. mail toimus Keilas Noortesarja finaal. Võistlustules olid paljud meie klubi tublid ujujad, kes näitasid rohkelt häid tulemusi, mis kõik kokku tõi punktide arvestuses Tartu Ujumisklubile võidu!

Lisaks võidule klubide arvestuses suudeti esimeseks tulla ka 4×50 meetrit vabalt ning kombineeritud segateates. Individuaalseid medaleid riputati meie ujujatele kaela 14 korral, lisaks palju eneseületusi ning isiklikke rekordeid.

TULEMUSED

PUNKTID KLUBIDE ARVESTUSES

Kõige enam medaleid kogus Laura-Liis Valdmaa 2004 a. sündinud neidude seas – kokku lausa 6! Laura-Liis tuli võitjaks 100 meetrit selilis, rinnulis ning 200 meetrit kompleksis! Lisaks riputati neiule hõbemedal kaela 200 meetrit vabalt-, 100 meetrit liblik- ning 50 meetrit  vabaltujumise eest. Laura ujus ka võidu toonud segateates mõlemal korral.

2002 a. sündinud poistest tuli Johan Tamm kahel korral II kohale ning seda 50 meetrit vabalt ning 100 meetrit selilis. Samas vanuseklassis ujus end lausa kolmel korral III kohale Karl Johannes Visnapuu ning seda 100 meetrit selilis, rinnulis ning 50 meetrit vabaltujumises. Mõlemad noormehed ujusid ka võidutsevas segateates.

Segateates ujus peale Laura-Liis, Johani ning Karl Johannese ka Getriin Marii Lessing. Ka tema võitis individuaalujumises medali ning seda 2003 a. sündinud neiude arvestuses 50 meetrit vabaujumises, kohaks Getriinile II.

2005 aastal sündinud tüdrukute hulgast tuli Kirke Kübar kahel Korral III kohale ja seda 100 meetrit kompleksis ning 200 m vabaltujumises.

 

Õnnitleme kõiki, kes olid osaks meie klubi Noortesarja klubidearvestuse võidu saavutamisel!