TUKi 2017. aasta parimad said auhinnatud pidulikul galal

TUKi 2017. aasta parimad said auhinnatud pidulikul galal, mis toimus 28. jaanuaril Dorpati konverentsikeskuses. Kutsutud olid 2017. aasta parimaid tulemusi saavutanud ujujad, triatleedid ning treenerid.

Ujumises parim naine absoluudis eelmise aasta seisuga oli Katrin Zaitseva ning meestest Karel Seli. Juuniorite vanuseklassis olid parimad Grete Lucia Kruuse ning Markus Ühtigi. Laura-Liis Valdmaa oli parim nii noortesarja kui ka noorte vanuseklassis. Poistest oli eelmise aasta seisuga parim noor Georg Oper ning noortesarja vanuses Toomas Tanel Tammer. Vetesellidest olid pariamd Jette Riin Luik ning Kris Sirk.

Triatloni arvestuses tuli absoluudis võitjaks Katrin Zaitseva ning mastersites Kairi Ustav, meeste arvestuses Hardi Madi. Juunioriklassis olid parimad Janeli Jaomaa ning Johannes Sikk. Noored A klassis näitas eelmisel aastal parimaid tulemusi Andres Aleksander Tammer ning noored B klassis Vanessa Potagin ning Ander Markus Kroon. Laste arvestuses olid silmapaistvamad tüdrukud Kirke Küber(lapsed C klass), Anette Teder(lapsed D klass), Kristin Luts(lapsed E klass). Poistest aga Rasmus Boisen(lapsed C klass), Robin Hansen(lapsed D klass) ning Alexander Türn(lapsed E klass).

Eelmise aasta parimaks treeneriks hääletasid kaastreenerid Krislin Lavingu ning parimaks kolleegiks Jaana Svätski.

Õnnitleme kõiki nominente ja palju jaksu ning kordaminekuid selleks aastaks kõigile!