Tunnustati 2019. aasta lõpetamine ja parimate autasustamine

8. veebruaril toimus Dorpati konverentsikeskuses TUKi 2019. aasta lõpetamine ja parimate autasustamine. Nagu traditsiooniks on saanud, siis autasustati parimaid nii triatlonis kui ka ujumises, õnnitleti parimat treenerit ning esmakordselt tunnustati triatloni tubli harrastajaperekonda!

PILDIGALERII

Triatlonis said valiti parimateks Eesti meistrivõistluste ning Eesti karikavõistluste tulemuste põhjal. 2019. aasta parimateks valiti Minna Li Mäesepp ja Sander Teder lapsed E klassis, Karoli Türn ja Kalmer Kiiver lapsed D klass, Anette Teder ja Arseni Loginov lapsed C klassis, Laura Sokk ja Kristjan Tiido noored B klassis, Ander Markus Kroon noored A, Andres Aleksander Tammer juuniorid, Anette Zukker ja Armin Angerjärv absoluutklassis ja harrastajad perekond Teder.

Ujumises valiti Eesti meistrivõistluste (absoluudi ja noorte ning juuniroide), Noortesarja ja Räimeralli tulemuste põhjal. Parim paraujuja Annabel Lokko ja Richard Leib, Ksenia Bažanova ja Marten Kont Veteselli vanuseklassis, Johanna Kübar ja Ralf Roose Noortesarja vanuseklassis, Johanna Kübar ja Toomas Tanel Tammer noorte vanuseklassis, Laura-Liis Valdmaa  ja Toomas Tanel Tammer juuniorites, Laura-Liis Valdmaa ja Toomas Tanel Tammer absoluutklassis.

Õnnitlused võitjad ning edukat alanud spordiaastat!