Uue ujumishooaja avapauk sai antud Tartu linna meistrivõistlustel

22. septembril toimusid Auras TUKi poolt korraldatud Tartu linna meistrivõistlused, mis ühtlasi avas uue võistlushooaja. Hooaja avastardi andis traditsiooniline võistlus, kus selgitati välja Tartu linna kiireimad ning jagati välja Tartu linna meistritiitlid. TUKikad saavutasid individuaalseid võite absoluutvanuseklassis 8 korral, kokku koguti 33 erinevat värvi medalit.
TUKi segateatenelikud ujusid end 4×50 m kombineeritud teateujumises esimesele ning kolmandale kohale. Esimese koha neliku koosseis Laura-Liis Valdmaa, Karel Seli, Robert Roose ning Kirke Kübar, kolmanda koha koosseis Johanna Kübar, Markus Ühtigi, Sken Sander Pille ning Hanna Haljasorg.
Lisaks medalisajule alustas Laura-Liis Valdmaa uut hooaega vägeva pauguga! Nimelt ujus neiu 100 m selilis üle Sigrid Sepa nimele kuulunud Eesti noorte rekordi! Uueks rekordiks on 1.03,06.

TULEMUSED

Silmapaistvaimalt ujusid sel korral Laura-Liis Valdmaa ning Karel Seli. Mõlemad ujusid end kolmel korral Tartu linna meistriks. Nimelt ujus Laura-Liis ennast esimesele kohale 100 m liblikas ning selilis, lisaks 200 m kompleksis ning seda nii noorte- kui ka absoluutklassis. Karel saavutas võidu 100 m vabalt ning rinnulis ning lisaks 200 m kompleksis.

Tartu linna meistriks kuulutati veel Robert Roose, kes saavutas 100 m liblikas I koha. Lisaks ujus end linna meistriks Johanna Kübar ning seda 100 m rinnulis. Lisaks kuulus talle absoluutklassis kolmas koht 200 m kompleksis. Samuti saavutas ta noorteklassis võidu 100 m rinnulis ning kolmanda koha 200 m kompleksis.

Absoluutklassis saavutas kaks II kohta Kaarup Vares ning seda 100 m vabalt ning selilis. Toomas Tanel Tammerile kuulus absoluutdis kolm III kohta(100 m vabalt ning 200 kompleksis). Noorteklassis kuulus talle võidud 100 m vabalt, liblikas ning 200 m kompleksis. Absoluudis saavutas teise koha ka Sken-Sander Pille(100 m liblikas).

Neidudest saavutas absoluudis kaks II kohta Kirke Kübar(100 m vabalt ning rinnulis). Noorteklassis kuulus talle 100 m vabalt I koht ning 100 m rinnulis II koht. Absoluudis ujus ennast kolmandale kohale Laura Sokk 100 m liblikas ning sama koht kuulus talle noorteklassis.

Noorteklassis saavutas võidu 100 m selilis Aleksandr Soorm. Teisele kohale 100 m liblikas tuli Mattias Vool. Sten-Artti Pransile kuulus kaks III kohta ning seda 100 m liblikas ning selilis. Neiudest kuulus kolmas koht 100 m selilis Karoliina Kadakule.

 

Õnnitleme võitjaid ning edukat alanud ujumishooaega!