Uus triatloni hooaeg!

 

Uudis kõikidele uutele ja vanadele triatlonihuvilistele! Meie hooaeg on kohe algamas, esimene kokkusaamine on 12. aprillil kell 16.15 Aura Keskuse fuajees! Oodatud on kõik!

Tartu Ujumisklubi alustab aprillis jälle triatloni treeningutega. Lisaks vanadele tegijatele ootame oma seltskonda ka uusi liikmeid vanuses 7-17 aastat. Esimene kokkusaamine toimub 12.aprillil kell 16.15 Aura Keskuse fuajees, mil lepime kokku sobivaimad ajad treeninguteks ja räägime uute liikmetega sellest, mis meid ees ootab!
Â
Klubi noorliikme triatloni õppemaks ühes kuus on 24 eurot. Õppemaks tuleb tasuda Tartu Ujumisklubi arveldusarvele 10220021922018 SEB-panka iga kuu viimaseks kuupäevaks jooksva kuu eest. Selgitusse palun kirjutada lapse nimi ja isikukood, treener Geil Siim, triatloni rühm ning kuu, mille eest makstakse. Tartu Ujumisklubis ujumise treeningutel käivad lapsed aprilli -juuni eest topelt tasuma ei pea, nemad maksavad juuli ja augusti treeningute õppemaksu.
Lisaks Tartus toimuvatele treeningutele viime läbi treeninguid ka Elva noortele Elvas.
Meie kõige tähtsamad võistlused on triatloni ja duatloni karikaetapid ning Eesti MV-d. Osaleme ka 9. mail Eesti Koolinoorte triatlonil. Augusti lõpus on plaanis ka üks välisvõistlus Soomes. Kalender: http://www.triatlon.ee/Voistluskalender-page-67/
Palun mulle mailile teada anda, kes soovivad meiega liituda (ootan kinnitust ka vanadelt tegijatelt). Kõik noored, kes osalevad vähemalt kolmel karikaetapil, nende aastase litsentsi tasub klubi.
Täpsem info: 5251899, geil@yess.ee
Kohtumiseni!
Geil Siim