V.Hünersoni võistlus

V.Hünersoni tulemused

Pühapäeval lõppenud Voldemar Hünersoni mälestusvõistlustel osales üle 200 noorujuja. Võisteldi kahes vanuserühmas 1998 sündinud ning 1999 ja hiljem sündinud ujujad. Lisaks individuaalaladele oli võistlusel ka kompleks arvestus. Nooremas vanuserühmas läks arvesse kahe 50 m tulemus ning vanemas vanuserühmas 100 m kompleksi ja ühe 50 m distantsi tulemus.

Kompleks arvestuses Tartu Ujumisklubi noored kolme parema hulka ei tulnud, kuid Karel Seli 50 m  vabalt tulemus oli võistluste parim. Selle tulemusega pälvis ta Voldemar Hünersoni hõbedase rändkarika. Vanema vanuserühma poistest võitis võistluse Maksim Akavantsev spordiklubist Aktiiv. Parim meie ujuja oli Henry Räppo, kes jäi neljandaks. Tüdrukutest võitis vanema vanuserühma Johanna Miedel ujumisklubist Briis. Parim meie ujuja oli Tiina Li Borsevskaja, kes jäi kahksandaks.

Noorema vanuserühma poistest võitis võistluse Gleb Pantsenko-Prokopjev Sillamäe Kalevist. Parim meie ujuja kompleksarvestuses Markus Milk, kes jäi 15-ndaks. Selle vanuserühma tüdrukutest võitis Laura Ojamäe spordiklubist Briis. Katri Luikme oli meie omadest parim ning saavutas kuuenda koha.

Võistluste parima tulemuse ning Voldemar Hünersoni rändkarika pälvis poistest Karel Seli Tartu Ujumisklubist ning tüdrukutest Johanna Miedel spordiklubist Briis.

Võistluste individuaalalade protokolli leiate siit.

Võistluste kompleks arvestuse protokolli leiate siit.

Võistluste pildid leiate siit.